Новини України
Тaке мoжливо лише в Укpaїні! Жuвучи на допoмогу з безробіття ось ця жіночка, купuла за рік 2 квартири, 3 машини і будинок

Тaке мoжливо лише в Укpaїні! Жuвучи на допoмогу з безробіття ось ця жіночка, купuла за рік 2 квартири, 3 машини і будинок


----------------------------------
Ось знаєте, а ось ви не праві стверджуючи, що в Україні маленькі зарплати і пенсії!Ось навіть ви не стільки неправі, скільки нахабно і цинічно брешете стверджуючи, що в Україні не можна жити заможно і навіть трохи розкішно, бо як показує на своєму особистому досвіді громадянка Марина Валеріївна Корнієнко, тільки на допомогу з безробіття можна купити дві квартири, три машини і будинок в престижному передмісті столиці!

Не вірите?

Проте в одному з найдорожчих і престижних «новобудов» розташованому по вулиці Лесі Українки на Софійській Борщагівці, ніде не працююча, яка живе на допомогу з безробіття проста собі така українка купила не одну, а відразу дві квартири в липні 2018 роки (ну в однієї же тісно)!
Дві квартири ціною в розмірі 120 000 доларів !!!

Як вам український посібник з безробіття а? Ви хоч одну країну світу знаєте, де можна собі таке дозволити?
Ні! Немає такої країни!

І тільки в Україні, жінка, в липні 2018 купила дві квартири за 120 000 доларів США може вже в серпні 2019 дозволити собі купити будинок по вулиці Жулянський у тій-таки Софійській Борщагівці за 320 000 доларів США або майже 9 мільйонів гривень !!!

А!
З'їли?

Думали в Україні ніщеброди одні живуть? Так?
А ось немає!
На одну допомогу ось як можна жити!
І ви думаєте це все?
І ось знову не вгадали!

У травні 2018 року скромна безробітна Марина Корнієнко купила собі NISSAN TEANA, в червні 2019 FORD ESCAPE, а всього через місяць ще й MERCEDES-BENZ GL 450 !!!

Одна-оденешенькая проста безробітна!
Уявляєте? Ні?
І ніхто не знає.
А нерухомість і машини у простій безробітної з'явилися.
Може бути цьому є якесь пояснення?

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: