Новини України
Підпалять! Глава КСУ у шоці, за ним вже їдуть – оголосили війну. Порятунку вже нема. Це все

Підпалять! Глава КСУ у шоці, за ним вже їдуть – оголосили війну. Порятунку вже нема. Це все


----------------------------------
Активісти “Автомайдану” і Центру протидії корупції вирішили влаштувати автопробіг до маєтку, де живе голова Конституційного Суду Олександр Тупицький.
Акцію “Тупицький, вали до Ростова” запланували на 7 листопада. Її анонс розміщено на сторінці у Facebook.
Охочих узяти участь в акції закликають нести із собою шини і “зимові коктейлі”.
Один із лідерів “Автомайдану” Сергій Хаджинов заявив:
“Ми довго терпіли, вірили в реформи, у “їхній “здоровий глузд і в “їхній” інстинкт самозбереження. Усі ці роки ми стримували радикально налаштованих побратимів. Пояснювали, що треба, щоб як у Європі, а не як у Південному Судані. Щоб легальний суд, а не суд Лінча. Щоб закон про люстрацію, а не сміттєвий контейнер”.
Він нагадав, що протягом шести років в Україні було створено антикорупційні органи, проте Конституційний Суд України, на думку Хаджинова, вирішив цю ситуацію змінити.
“Це означає, що правил більше немає. Закону більше немає. Тепер на наших акціях можна все. Якщо в суботу невідомий патріот підпалить хату Тупицького, я від неї прикурю і запощу селфач. Тепер кожен робить, що вважає за потрібне. Південний Судан, то Південний Судан. Запрошуємо всіх. Але без символіки. Тільки прапори України”, – додав лідер руху.
Що цікаво, сьогодні на брифінгу Тупицький заявив, що активісти “Автомайдану” поїдуть з акцією протесту не до нього, а до Василькова Київської області до його тещі Лариси Колпаченко, яка зараз “вимушено знаходиться в Донецьку.
“Так я хочу запитати “Автомайдан”: до кого вони їдуть і кого вони хочуть вивезти до Ростова? Можливо, вони поїдуть не до мене, а до тещі, яка нині поки що вимушено перебуває на території Донецька? І з нею там поговорять – хто, як купував. Оскільки “Схеми” полетіли до Криму, “Автомайдан” нехай поїде до Донецька. Завтра вони зберуть усе майно родичів і навісять, що все це моє майно. Післязавтра мене звинуватять у сепаратизмі”, – обурився Тупицький, назвавши все це цькуванням.
Глава КСУ пояснив, що його теща купила будинок у Василькові після того, як продала квартиру в Донецьку. Також він зазначив, що сам докупив там ще 7 соток до земельної ділянки, щоб побудувати спортзал.
Відмітимо,що за даними програми “Схеми”, Тупицький 2018 року став власником земельної ділянки в Кореїзі в анексованому Криму, оформивши договір купівлі-продажу за російським законодавством. У своїй декларації про доходи він цієї інформації не вказав.
30 жовтня 2020 року Тупицький заявив, що не знає, як внести в електронну декларацію інформацію про купівлю ділянки в окупованому Росією Криму.
У Центрі протидії корупції повідомили, що теща Тупицького володіє чотирма земельними ділянками з будинком під Києвом.
27 жовтня 2020 року Конституційний Суд скасував частину положень антикорупційних законів і вказав, що встановлення кримінальної відповідальності за декларування свідомо недостовірних даних, а також умисне неподання декларацій є надмірним покаранням за скоєння таких правопорушень.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: