Цікаве
Циганські похорон барона: таке ви врядли бачили

Циганські похорон барона: таке ви врядли бачили


----------------------------------
Всі ми гості на цій землі і скільки б благ не нажили, в могилу з собою не заберемо. Це ми так вважаємо. А ось циганські барони мають іншу думку і їхні похорони чимось нагадують переїзд з одного особняка в інший. Причому навіть сама дорога на кладовище обставлена ​​з максимальною розкішшю і комфортом

Незважаючи на те, що цигани є християнами, їх похоронні звичаї докорінно відрізняються від звичних нам. У представників цього народу вважається, що після смерті людина продовжує жити в потойбічному світі і йому потрібно забезпечити там максимально затишну обстановку.
У могилі розміщують меблі, побутову техніку, одяг, елітний алкоголь, мобільні телефони, золоті вироби. Крім предметів побуту і розкоші, з покійним ховають все, що йому подобалося за життя. Бритва, тапочки, улюблена піжама, фікус в діжці - часом самі незвичайні предмети, які можуть скрасити загробне життя мерця.
Іноді, коли прощаються з особливо багатою людиною, мав різнобічні інтереси, влаштовують цілу підземну квартиру з кількох кімнат. Найбільшим шиком вважається могила з гаражем, в якому знаходиться автомобіль покійного, але такі прояви турботи з боку невтішних родичів зустрічаються нечасто.
Після того, як труну займає своє місце серед підземних хором, жінки, присутні на похоронах, знімають з себе золоті прикраси і кидають в могилу. Після цього склеп закривають залізобетонними плитами і зверху, для надійності, заливають перекриття бетоном.
Незважаючи на заходи, такі поховання іноді обносять. Хоча розграбування могили завжди вважалося великим гріхом, для деяких громадян велика спокуса отримати солідний профіт, обікрав підземну «квартиру», власник якої точно не зробить опору. Хоча, найчастіше, з циганських поховань крадуть золоті вироби та гроші, іноді зловмисники не відмовляються і від великої побутової техніки.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: