Цікаве
9-річний хлопчик був присутній під час пологів матері

9-річний хлопчик був присутній під час пологів матері


----------------------------------
Мати запросила свого сина присутнім при народженні його сестри.
Мама трьох дітей Холлі Лау вирішила, що її 9-річний син Чарлі буде присутній на її пологах, щоб краще розуміти чудо народження.

Фото процесу мама опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Холлі також запросила фотографа, який сфотографував цей особливий день. «Незалежно від гендерної ідентичності, дітям важливо бути свідками пологів, щоб нормалізувати процес пологів, який до сих пір для багатьох є табу, яке повинно відбуватися тільки» за закритими дверима », - каже мама.
За словами Холлі, її син сам зацікавився пологами і попросив маму дати йому можливість стати свідком появи на світ його маленької сестрички.

«Коли ми оголосили про свою вагітність нашим синам, Чарлі запитав, чи можна бути присутнім на пологах. Як сім'я, ми віримо в те, що можемо дати нашим синам ті можливості, які наше суспільство не може легко або відкрито надати хлопчикам. Сімейні пологи - це прекрасно і може стати неймовірно важливим моментом для всіх членів сім'ї. Ми хотіли поділитися цим моментом і показати сильну зв'язок між усіма нами. Крім того, це прекрасна можливість для моїх синів усвідомити, наскільки я сильна як людина і як жінка », - розповідає вона.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: