Новини України
Що відбувається? Зеленського у Феофанії – НЕМА… Мендель журналістам повідомила, що вимагає писати і присилає відписки.” -Журналіст

Що відбувається? Зеленського у Феофанії – НЕМА… Мендель журналістам повідомила, що вимагає писати і присилає відписки.” -Журналіст


Допис письменника, блогера, історика-дослідника, журналіста
“Зеленського у Феофанії – НЕМА.
Про це свідчить чергове розслідування програми “Watchdogs” на каналі “Прямий”. Журналісти провели кілька пристрілочних перевірок у Феофанії, і з подивом відкрили, що там немає працівників УДО. Ба-більше, якщо ви просто пересічна людина, Феофанією ви можете тинятися скільки хочете, і майже де хочете.
От якщо ви посвідчення журналіста на вході покажете, або за камерою припхнетеся – то так. Вас зупинить… охорона Феофанії. Бо знову таки, охоронців, машин, антен спецзв’язку у лікарні – нема. Мендель також спілкуватися з журналістами відмовляється – вимагає писати і присилає відписки.

Але якщо Зеленського нема у Феофанії – де ж тоді Зеленський? Знову в Омані? Чи він середега так перелякався перемоги ЄвроСолідарності у Києві та Києвській області, що терміново від’їхав туди де в облраді більшість у “служок”?
В принципі – не важливо. Важливо те, що наочно продемонстровано хто сидить на посаді голови держави. Оте що зараз у Феофанії. Пусте місце.” – пише Вовнянко у своєму Фейсбук.
Дмитро “Калинчук” Вовнянко
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓