Новини України
Тeрмiнoвo! Невідомі люди в балаклавах приїхали під будинок Петра Порошенка і почали там влаштовувати… (Відео)

Тeрмiнoвo! Невідомі люди в балаклавах приїхали під будинок Петра Порошенка і почали там влаштовувати… (Відео)


----------------------------------
Народний депутат від Євросолідарності Володимир Ар’єв заявив, що на замовлення Офісу президента Зеленського в Києві організовуються провокації, спрямовані проти п’ятого президента України Петра Порошенка.
Про це повідомляє пресслужба Євросолідарності.
У партії заявили, що Ар’єв з журналістами приїхав на місце збору «пікетників» під транспортною розв’язкою на Либідській площі в Києві. Чоловіки спортивної статури відмовилися пояснювати мету зборів і заявили, нібито їдуть «на футбол». Побачивши журналістів, невідомі розбіглися.
Ар’єв заявив, що за його інформацією, планується провокація біля будинку Порошенка. Крім того, вранці відбулося «пікетування» біля офісу Євросолідарності, частина учасників якого не змогли пояснити суть своїх вимог.


«Часи тітушок, коли  Янукович надсилав на опозицію натренованих і проплачених людей, повернулися. Ви бачите групу людей, які зараз збираються за замовленням Офісу президента України,  особисто Зеленського, який злякався того, що йому доводиться відповідати за все те, що він наробив, зокрема, за розвал фінансів, за повний провал підготовки до другої хвилі коронавірусу», – сказав він.
На думку Ар’єва, Зеленський «намагається всі свої провали переключити на свого попередника Порошенка».
«Зараз люди збираються їхати за гроші Офісу президента і влаштовувати акцію, за нашою інформацією, під будинком п’ятого президента Петра Порошенка. Все це напряму пов’язано з тою акцією, яка сьогодні була під будинком, де розташований офіс Європейської солідарності», – сказав депутат.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: