Цікаве
Самі дикі кекс-традиції

Самі дикі кекс-традиції


----------------------------------
Вважається, що сучасні люди дуже зіпсовані в питаннях nАлАвой життя. Однак звичаї наших предків дійсно вражають своєю і3Bращенноstью, а іноді і смішать.

Найбільш «просунутими» в цьому відношенні були римляни і греки. Так, в Афінах і Римі можна було помститися любABніку дружини за її з * єну вельми оригінальним способом: чоловік-р ** носец міг засунути йому редиску в задній пр ** од. До слова, в цих країнах активно використовували фа *** імі * тори, зроблені найчастіше з шкіри.
Самі дикі секс-традиції


Вважається, що сучасні люди дуже зіпсовані в питаннях nАлАвой життя. Однак звичаї наших предків дійсно вражають своєю і3Bращенноstью, а іноді і смішать.

Найбільш «просунутими» в цьому відношенні були римляни і греки. Так, в Афінах і Римі можна було помститися любABніку дружини за її з * єну вельми оригінальним способом: чоловік-р ** носец міг засунути йому редиску в задній пр ** од. До слова, в цих країнах активно використовували фа *** імі * тори, зроблені найчастіше з шкіри.У Стародавній Греції існував «ле * бий * кий свято». А стародавні римляни відлякували ворогів статуями бога Приапа з nол * вим органом в збудженому стані. Крім того, у римлян існувала така поширена «забава», як вакханалія.

Чого там тільки не робилося: сад * маз * хі * м, Инц ** т, RОМ ** ексу * лизм були не рідкістю. Крім іншого, заміжні жінки «допомагали» на них юнакам стати чоловіками, іноді навіть своїм синам.
Всім відомо, що не відрізнявся пуританськими звичаями і «місто гріха» Вавилон. Крім ярмарки наречених в цьому стародавньому місті існували храмові орr * і. Дама приходила в святилище Мілітти і не могла повернутися додому, поки іноземець не кине їй гроші і не займеться з нею се ** ом. Гроші вона повинна була віддати храму.

Як не дивно, досить вільна в се *** альної життя була і слов'янська молодь. Там, в шостому столітті ще до заміжжя і одруження юнаки і дами під час язичницьких свят розважалася гру ** овим се ** ом.

Крім того, в Стародавній Русі під час сповіді священики могли задавати дуже ін *** ні питання. Наприклад: «Не влаrалі ль ви уста і пальцем свої своїм ближнім до місця непотрібні?».
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓