Цікаве
Ця жінка витратила 75000 $ на "ідеальне обличчя". Фотографії "до" просто необхідно побачити

Ця жінка витратила 75000 $ на "ідеальне обличчя". Фотографії "до" просто необхідно побачити


----------------------------------
Важко уявити, на що часом готові люди заради зовнішньої краси. Італійка Фульвия Пеллегріно пережила безліч пластичних операцій.

Результат - цілковита катастрофа. Але, якщо ти думаєш, що знаєш її історію, то глибоко помиляєшся.

За її нинішнім способом коштує набагато більше жорстока правда ...
Фульвия народилася в типовій католицькій родині, все дитинство піддаючись суворим релігійним заборонам з боку батька.

Ставши підлітком, вона раптом відчула, наскільки сильно відрізняється від інших: Фульвия народилася чоловіком, Фульвіо. Однак з юних років він завжди мріяв бути жінкою.

Боячись зганьбити свою глибоко релігійну сім'ю, Фульвіо робив все, щоб стати справжнім чоловіком: ходив на полювання, купував дорогі машини, навчився заробляти.
У 24 роки Фульвіо зустрів Марісові. Незабаром за наполяганням батьків молоді одружилися - Фульвіо продовжував прикидатися тим, ким він насправді не був.

В таємниці від дружини чоловік регулярно відвідував гей-клуби, переодягався в жіночу сукню і фарбувався, залишаючись на самоті. Свою подвійне життя він приховував від усіх членів сім'ї.
Після 16 років шлюбу Фульвіо не міг більше приховувати від дружини свою справжню природу. Чоловік вирішив відкритися Марісі.

Фульвіо заявив дружині, що збирається зробити операцію по заміні статі. Маріса була в шоці.

Такого вона й уявити собі не могла. Пробачити свого чоловіка їй вдалося лише за допомогою частих візитів до психолога.
Заради своєї мрії Фульвіо продав всі свої рушниці, машини і навіть будинок. Брати, родичі, батько і мати - все відреклися від нього. Крім Маріси, яка одного разу біля вівтаря дала клятву підтримувати чоловіка у всіх починаннях.

Батько Фульвіо неодноразово намагався відправити сина до психлікарні.
Після 4 операцій по збільшенню грудей, 2 ліпосакцій, операції на ніс і 150 підтяжок Фульвіо неможливо було впізнати. У 56 років він нарешті став тим, ким завжди мріяв. Однак результату чоловік чекав дещо іншого ...

Фульвіо хотілося виглядати як Аллана Старр, яка одного разу теж зробила операцію, щоб стати жінкою.
Зупинятися італійка не збирається: «Я повинна зробити більше операцій, я готова. Я перестану тільки тоді, коли буду ідеальною ».

Через своєю одержимістю красою Фульвия виявилася в величезних боргах.

Тільки на операцію вона витратила більш 75000 доларів - за ці гроші сім'ї купують собі маленький будиночок. Проходячи вулицями рідного міста, «жінка» чує, як оточуючі шепочуться за її спиною, ображаючи і принижуючи. На похорон батька Фульвія не пустили.
Маріса залишається вірна своєму чоловікові, незважаючи ні на що. «Сьогодні ми з Марісою як сестри.

Вона, звичайно, не гей і більше не спить зі мною. Мої чоловічі органи все ще на місці, але через жіночих гормонів, які я зараз рясно вживаю, вони більше не функціонують, »- говорить Фульвия.
Маріса піклується про свою «сестру» і забезпечує її всім необхідним. Заради своєї краси Фульвия втратила все.

Хто справжній герой в цій історії - вирішувати тобі. Ясно одне - перехід з крайності в крайність до добра ще не доводив нікого. Поділися цією історією, якщо тебе теж шокувала трансформація Фульвії.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: