Новини України
Вмирайте будинку, синіючи: лікар жорстко звернувся до «ковідним атеїстам» (відео)

Вмирайте будинку, синіючи: лікар жорстко звернувся до «ковідним атеїстам» (відео)


----------------------------------
При захворюванні кор0навірусом люди, які скептично ставляться до пандемії і не вірять в існування COVID-19, можуть не звертатися за медичною допомогою і просто помирати вдома.

Про це заявив експерт МОЗ, президент Асоціації анестезіологів України, лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров в своєму відеозверненні, пише РБК.
Спеціаліст дав «ковідним атеїстам» кілька порад. Зокрема, лікар закликав відвідати заповнені реанімації з хворими коронавірусів пацієнтами і допомогти доглядати за ними.

«Для атеїстів COVID-19: запрошую волонтерами прати білизну, мити підлогу, або перестилати пацієнтів в будь-яке відділення інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медичного персоналу. Я думаю, що одна доба, або навіть кілька годин роботи в реанімації з COVID-19, в переповнених реанімаціях, відділеннях, які були розраховані на 6 ліжок, як мінімум мають 9-12 пацієнтів, кілька годин роботи в реанімації, я думаю «атеїзм ковідний »швидко пройде», - порадив Дубров.

Крім того, він запропонував українцям, які не вірять в кор0навірусную хвороба, в разі зараження не викликати лікарів.

«Ну і велике прохання, напевно, не звертатися за допомогою до медичного персоналу, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в ковід, не звертайтеся до лікарів », - сказав експерт МОЗ.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело