Цікаве
Вже 200 років люди шукають двох кішок на цьому зображенні. Час для пошуку-1 хвилина

Вже 200 років люди шукають двох кішок на цьому зображенні. Час для пошуку-1 хвилина


----------------------------------
Различные шуточные задания позволяют не только весело провести время, но и проверить свою память, внимательность, наблюдательность. Предлагаем узнать, сможете ли вы за минуту найти на картинке двух кошек.

Приступаем

Итак, картинка перед вами. Присмотритесь повнимательнее, помимо мужчины, женщины и девочки на рисунке имеются домашние животные, а именно — целых две кошки. Попробуйте найти их, уложившись в 60 секунд.

Перша кішка знаходиться досить швидко - вона розташовується під столом, під ногами сидить в кріслі чоловіки. Подивіться, ось правильна відповідь.
Але виконати другу частину завдання можуть не всі. Творці малюнка пішли на ускладнення, надавши ручці крісла вигнуту форму котячого хвоста. Багато хто починає намагатися знайти тварина тут, втрачаючи дорогоцінні секунди.

Але насправді кішка знаходиться не поруч з главою сімейства. І навіть не грає з дочкою. Якщо придивитися уважніше, можна побачити, що білосніжна красуня вальяжно розтягнулася на колінах дами. Дійсно, виявляється, що складки на спідниці - це обриси тіла другого тварини.
Нескладний тест допоможе зрозуміти, наскільки ви уважні і чи можете зосередитися на виконанні поставленого завдання і вкластися у визначені часові рамки.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: