Новини України
“Олено, вiн ж вaс нeнaвuдuть!”: Обрaз пeршoї лeдi пiдняв нa вуха вcю крaїнy. Cтiлькu гaлaсy щe нe бyлo

“Олено, вiн ж вaс нeнaвuдuть!”: Обрaз пeршoї лeдi пiдняв нa вуха вcю крaїнy. Cтiлькu гaлaсy щe нe бyлo


----------------------------------
Перша леді України Олена Зеленська вuклuкала хвuлю крuтuкu в мережі своїм вбранням, яке обрала для ділової зустрічі з жінками-послами кількох країн світу. Багато користувачів назвали її образ недоречним і порадили змінити стиліста.
Так, для заходу Зеленська вибрала одяг в стилі кежуал, створений українським дизайнером Катею Сільченко. Це блуза-оксфорд в теракотову смужку і широкі брюки теракотового кольору.
Знімки перша леді розмістила на своїх сторінках в Facebook та Instagram. “Приємна зустріч з чудовим результатом. Спасибі за ідею провести неформальну зустріч з жінками – послами іноземних держав в Україні та за гостинність! А всім учасникам – за відкритість і готовність підтримувати Україну”, – висловилася Олена.
У заході взяли участь Посол Великобританії Мелінда Сіммонс, Посол Аргентини Олена Летісія Тереса Мікусінскі, Посол Канади Лариса Галадза, тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін, Посол ФРН Анка Фельдгузен, Посол Фінляндії Пяйві Мааріт Лайне, Посол Хорватії Аніца Джаміч і Посол Чорногорії Драгіца Понорац.
У коментарях під публікацією багато користувачів звернули увагу на зовнішній вигляд Олени. Більшості з них вбрання першої леді не сподобалося. Також їй порадили відмовитися від стилістів і більш ретельно ставитися до вибору одягу для офіційних заходів. “Олено, змініть, будь ласка, свого стиліста. Схоже, він вас ненавидить”, – обурилися коментатори.
“Коли ви навчитеся одягатися як леді? Що за дизайнер з вами працює? Таке враження, що дитина з маминої шафи речі витягує і міряє все разом”, – додали інші.
Втім, деякі користувачі високо оцінили смак Олени Зеленської та похвалили її стиль. “Ви дуже жіночна і ніжна! Найстильніша перша леді в історії України”, – відзначили шанувальники. Відзначимо, український бренд The Coat by Katya Silchenko – один з найулюбленіших брендів Зеленської. На різних заходах вона одягала пальта, костюми, блузи, зшиті спеціально на замовлення першої леді України.Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: