Новини України
“Ми з села люди, бідні українці”: бабуся благає допомогти врятувати внука Андрійка в якого виявили страшну хворобу (відео)

“Ми з села люди, бідні українці”: бабуся благає допомогти врятувати внука Андрійка в якого виявили страшну хворобу (відео)


----------------------------------
Бабуся просить усіх небайдужих, допомогти врятувати життя внуку Андрію Романюку з села Вербка Кам’янець-Подільського району. 
Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на сюжет телеканалу TV7plus Телеканал Хмельницького.
Два роки тому в дитини виявили гострий лімфобластний лейкоз. Лікування Андрійка тривало більше року, тоді хвороба відступила.
“Ми лікувалися в Хмельницькій обласній лікарні, рік і два місяці. А високодозну хімію ми проходили в Києві, в ОХМАДИТі”, – розповідає бабуся хлопчика.
Дитина систематично проходила необхідні обстеження. У варесні черговий похід до лікаря приголомшив батьків, у Андрійка виявили рецедив.
“В кінці вересня аналізи показали не все добре. Планова перевірка показала захворювання, рівень власних клітин у крові 93%”, – доповнила бабуся.
На даний час хлопчик разом з мамою перебувають в Туреччині. Єдиний шанс на порятунок дитини, пересадка кісткового мозку. Наразі Андрійко проходить черговий курс хіміотерапії, а у клініці шукають донора. Вартість операції 190 тисяч доларів. Родичі звертаються про допомогу до всіх небайдужих людей.
“Ми з села люди, бідні українці, ми не маємо таких коштів. Люди добрі, будь ласка, ми звертаємось до вас, допоможіть нашому внукові Андрійку. Ми вас дуже всіх просимо”, –  звернулась жінка.
Кошти можна перерахувати за реквізитами:
№ картки у ПриватБанку –  5218 5757 0086 5932 – Романюк Олександр
№ картки у Монобанку –  4441 1144 2328 6457- Романюк Олександр
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: