Новини України
Мене застрелять або звільнять: лікар з Маріуполя відкрив реальну правду про КОВІД

Мене застрелять або звільнять: лікар з Маріуполя відкрив реальну правду про КОВІД


----------------------------------
У Маріуполі склалася критична ситуація в лікарнях у зв'язку з великою кількістю госпіталізацій пацієнтів з кор0навірусом, з якими медичні установи вже не в змозі впоратися.

«Ймовірно, мене завтра або відстріл, або звільнять, але я більше мовчати не можу! Сьогодні вранці в реанімації ГБ 4 помер від коронавируса мій колега, з яким я пропрацював 37 років, прекрасний фахівець, колишній зав, пише glavred. Травматології ГБ 1 Русанов Віктор Вікторович! » - в Facebook повідомив лікар Маріупольської міської лікарні №1 Михайло Сорокін.

За словами медика, ще в березні він говорив про існуючі проблеми, однак на його заклики ніхто не відреагував.

«Сьогодні в лікарнях міста абсолютний дефіцит кисневих точок. Для Вашого розуміння, потреба в госпіталізації хворих з ковідом обумовлена в основному необхідністю їх кисневої підтримки. Наявність стаціонарних ліжок, відданих під кор0навірус, наприклад, у відділеннях травматології та хірургії ГБ 4 без кисневих ліній - повний абсурд. Плюс робота »мало» підготовлених висококваліфікованих хірургів і травматологів з хворими ковідного профілю. Витрачені за літо десятки мільйонів гривень на фонтани, бордюри і пірс! Виконано дорогі ремонти в основних лікарнях, без елементарного прорахунку прівалірованія проблеми кор0навіруса! Чи не закуплені практично взагалі кисневі концентратори (вартість на двох пацієнтів - 26-35 тисяч гривень), не проведені кисневі лінії в планованих медустановах », - пише маріупольський лікар.


Сорокін стверджує, що ситуація в країні і в Маріуполі складається критична. У влади є 10-12 діб, щоб почати працювати, оскільки кількість пацієнтів з коронавірусів стрімко зростає. Він додав, що потрібно створювати в містах оперативні штаби з абсолютними повноваженнями для вирішення проблеми коронавируса, інакше країна продовжити ховати людей, загиблих від Covid-19.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело