Цікаве
Як визначити пневмонію, якщо немає яскраво виражених симптомів

Як визначити пневмонію, якщо немає яскраво виражених симптомів


----------------------------------
Лікарі розповіли про шести ознаках безсимптомною пневмонії. Фахівці рекомендують прислухатися до свого організму, щоб вчасно розпізнати потенційну небезпеку.

Така пневмонія може бути спровокована вірусною інфекцією, в тому числі коронавірусів.

Прискорення серцевого ритму. Такі неполадки в організмі без причини не виникають. Виміряйте пульс, якщо налічите понад 100 ударів в хвилину, варто проконсультувати з лікарем. Можливо, у вас починається пневмонія.

  • Біль у грудях. Це може говорити про можливий початок запалення дихальних органів. Коли інфекція атакує легені, ви можете відчувати біль в грудях. Часто це буває під час нападу кашлю, або після нього. Якщо біль виникає часто і не проходить, зверніться за допомогою до медиків.

  • Температура. Теж частий симптом пневмонії. Не варто ігнорувати цей ознака і намагатися його усунути, краще зв'язатися з фахівцем і отримати медичну допомогу.

  • Проблеми з диханням. Це один з ключових ознак пневмонії. Не пропустіть цей момент, адже задишка і утруднення дихання може привести до того, що легені не зможуть виробляти достатньо кисню і настане втрата свідомості.

  • Мокрота з кров'ю. Це найнебезпечніший і тривожний симптом. Якщо при кашлі ви помітили, що мокрота має червоний і іржавий відтінок, то це означає, що вірус дістався до легких і вам необхідна термінова медична допомога.

При проблемах з диханням, підвищеній температурі, кашлі з мокротою обов'язково зв'яжіться з фахівцем.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: