Цікаве
Як визначити пневмонію, якщо немає яскраво виражених симптомів

Як визначити пневмонію, якщо немає яскраво виражених симптомів


Лікарі розповіли про шести ознаках безсимптомною пневмонії. Фахівці рекомендують прислухатися до свого організму, щоб вчасно розпізнати потенційну небезпеку.

Така пневмонія може бути спровокована вірусною інфекцією, в тому числі коронавірусів.

Прискорення серцевого ритму. Такі неполадки в організмі без причини не виникають. Виміряйте пульс, якщо налічите понад 100 ударів в хвилину, варто проконсультувати з лікарем. Можливо, у вас починається пневмонія.

  • Біль у грудях. Це може говорити про можливий початок запалення дихальних органів. Коли інфекція атакує легені, ви можете відчувати біль в грудях. Часто це буває під час нападу кашлю, або після нього. Якщо біль виникає часто і не проходить, зверніться за допомогою до медиків.

  • Температура. Теж частий симптом пневмонії. Не варто ігнорувати цей ознака і намагатися його усунути, краще зв'язатися з фахівцем і отримати медичну допомогу.

  • Проблеми з диханням. Це один з ключових ознак пневмонії. Не пропустіть цей момент, адже задишка і утруднення дихання може привести до того, що легені не зможуть виробляти достатньо кисню і настане втрата свідомості.

  • Мокрота з кров'ю. Це найнебезпечніший і тривожний симптом. Якщо при кашлі ви помітили, що мокрота має червоний і іржавий відтінок, то це означає, що вірус дістався до легких і вам необхідна термінова медична допомога.

При проблемах з диханням, підвищеній температурі, кашлі з мокротою обов'язково зв'яжіться з фахівцем.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело