Цікаве
Медики дізналися, скільки антитіла можуть захищати від повторного зараження КОВІД

Медики дізналися, скільки антитіла можуть захищати від повторного зараження КОВІД


Антитіла, які виробилися після зараження кор0навірусной інфекцією, можуть захищати від повторного захворювання протягом шести місяців. Про це йдеться в дослідженні NHS Оксфордського університету, в якому взяли участь 12 180 медичних працівників, які перехворіли на COVID-19, повідомляє Daily Mail.

Тести на антитіла показали, що до моменту початку дослідження тисяча двісті сорок шість робочих вже заразилися вірусом, але в жодного з них не було симптомів. Тільки у трьох (0,24%) з цих людей пізніше були отримані позитивні результати, і в жодного з них не розвинулися симптоми.

Тести на антитіла показали, що до моменту початку дослідження 1246 робочих вже заразилися вірусом, але в жодного з них не було симптомів. Тільки у трьох (0,24%) з цих людей пізніше були отримані позитивні результати, і в жодного з них не розвинулися симптоми.
Регулярне тестування також виявило 89 з 11 052 чоловік, що не були інфіковані до того, як пізніше у них розвинулися інфекція і симптоми. Ще 76 співробітників, які раніше не були інфіковані, дали позитивний результат, але не мали симптомів.

Таким чином, в цілому 168 (1,49%) з тих, хто не був інфікований раніше, або дали позитивний результат тесту на хворобу, або проявили симптоми.

«Попередня інфекція SARS-CoV-2 забезпечує захист від повторного зараження в короткостроковій перспективі», - заявили дослідники.

Один з авторів статті, професор Девід Ейр з Департаменту охорони здоров'я Наффілд Оксфордського університету, зазначив, що це хороші новини.

«Це триваюче дослідження за участю великої групи медичних працівників показало, що зараження COVID-19 дійсно забезпечує захист від повторного зараження на не менше шість місяців», - сказав він

За його словами, останні відкриття показують, що «у інфікованих є певний імунітет». Зниження рівня антитіл, як він уточнив, не означає їх зникнення. Крім того, якщо концентрація антитіл надзвичайно низька, імунна система має функцію пам'яті, звану В-клітинами, яка запам'ятовує, як виробляти антитіла, і швидко випускає їх, якщо знову розпізнає вірус.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело