Новини України
Щойно в садочку трапuвся cтрaшнuй інцuденту, який поставив вcю мeрeжy на вyхa  - «Він повністю знесuлений та крuчuть без зуnину»

Щойно в садочку трапuвся cтрaшнuй інцuденту, який поставив вcю мeрeжy на вyхa - «Він повністю знесuлений та крuчuть без зуnину»


----------------------------------
Подробицями ситуації, яка склалася вчора в одному із дитячих садочків міста з Першим.com.ua поділилася мама постраждалого хлопчика.
Жінка розповіла, що близько 10:48 до неї зателефонувала вихователька та запитала, чи не могла б вона відвезти свого сина до лікарні. Вихователь уникала відповіді на питання, що сталося.
«Коли я прийшла то він сильно кричав від болю і на пальчику була мокра вата з перекису. Я хотіла подивитися то мені терміново заборонили це робити бо, мовляв, щоб мікроби не попали поки будеш їхати в лікарню. Я запитала що там мені сказали що нічого страшного просто ідіть в лікарню там лише нігтик відходить. Ватка була вся в крові та не знала що думати. По дорозі я хотіла подивитись, але син не дав і вже просто був знесилений кричав без зупинки».

Мати постраждалого зазначила, що швидку медичну допомогу працівники дошкільного закладу не викликали. Як саме дитина травмувалася стало відомо згодом.
«Зі слів мого сина він цей хлопчик, який був з ним у групі закрив мою дитину в спальні та коли мій син хотів вийти цей хлопчик з силою закрив двері та ще придавив палець».
Мама з сином одразу попрямували в лікарню, тільки там вдалося зрозуміти, які саме ушкодження отримав 4-річний хлопчик.
«Коли лікар взявся оглядати, (дитину я держала дуже сильно, бо він не давався) відігнув ватку, а разом з нею і кінчик пальчика повністю відсічений разом з кісткою висіло тільки на малесенькому шматочку шкіри. Не нігтик знятий, а саме ампутована частина пальчика де нігтьова пластина. Чесно це був шок і удар… я не очікувала.. я не знаю як я втрималась на ногах..такого я в житті не бачила… лікар оперативно (дуже дякую йому) направив в дитячу хірургію і ми побігли туди».
Через отримані травми лікарі вирішили оперувати дитину.

«Одразу понесли його в операційну, він дуже кричав і пручався багато медиків були з ним поряд.Поклали катетер і ввели в загальну анестезію… я лишилась в коридорі зі своєю мамою. Операція йшла 30-40 хв(можливо до години точно не скажу, бо я була в тумані).зшили пальчик, видалили нігтик для легшого зшивання і мабуть, загоєння. Далі палата і він спав під наркозом. Потім потрохи за 4 години відійшов».
Жінка зазначила, що керівництво дитячого садочку навіть не подзвонили та не запитали в якому стані їх вихованець. Однак після висвітлення цього інциденту місцевими ЗМІ, керівництво таки зателефонували мамі потерпілого хлопчика.
«На сьогодні мені багато разів дзвонили плакали та вибачались… Просили вийти на мирову…Я ще думаю над цим. Директор вважає що це нічого страшного і просто видалили йому нігтик. Мене вона не чує і не хоче чути заперечує ампутацію».
Наразі 4-хрічному хлопчику надали всю необхідну медичну допомогу.

«Після операції уся надія на те що пальчик приживеться і не буде відторгнення.Треба чекати, я дуже хочу, щоб все прижилось і в мого хлопчика був цілий пальчик. Це дуже страшна ситуація, яка просто в голові не вкладається. В такі хвилини молиш Бога як ніколи щоб твоє сонечко вже перестало відчувати цей жахливий біль. Мені дуже прикро, що ніхто так визнав свою вину. Дякую долі що він не отримав больовий шок..Мені страшно від того які люди з кам‘яними серцями дивились на муки дитини та не виживали заходів щодо виклику швидкої допомоги. В їхньому розумінні нігтьова фаланга це ніготь… і мають совість казати що це не страшно, що там тільки нігтик постраждав. Ще дуже добре що кіста яка відсічена з «м‘ясом» не роздроблена і це набагато полегшило роботу хірургу».
Нагадаємо, інцидент трапився 2 грудня. Близько 14:00 до поліції звернувся ужгородець, який повідомив, що його чотирирічний син травмував руку під час перебування у дитячому садочку. Зі слів батька, вихованці закладу у групі були самі, без нагляду вихователя.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: