Цікаве
На що потрібно перевіритися тим, хто перехворів COVID-19

На що потрібно перевіритися тим, хто перехворів COVID-19


----------------------------------
Кор0навірус впливає на психічний стан пацієнта, тому деяким пацієнтам потрібно психологічна допомога.

Пацієнтам, які одужали, рекомендується зробити електрокардіограму. Про це в ефірі телеканалу Obozrevatel TV розповіла сімейна лікар Віталіна Олещенко.
«Коли пацієнт здав ПЛР-тест, він був негативним, ми вважаємо, що він видужав. Після цього важливо зробити електрокардіограму. Повторну комп'ютерну томографію (КТ) я не рекомендую робити », - сказала лікар.

Вона повідомила про наслідки перенесеного кор0навіруса у пацієнтів з точки зору їх фізичного та психічного стану на прикладі майже 2 тисяч осіб, яких вона лікувала.

«У своїй практиці я не відзначаю погіршення стану після того, як людина перехворіла. Пацієнт, який хворів в квітні, робив повторну КТ, у якого було уражено 45% легких. На цій КТ все було чисто, ніяких залишкових явищ виявлено не було », - розповіла медик.

Вона додала, що критично важких наслідків у пацієнтів, які перенесли COVID-19, вона в своїй практиці не відзначала.

Разом з тим лікар звернула увагу на те, що це захворювання має негативний вплив на психічний стан хворого. «Будь-яка хвороба впливає на психоемоційний стан, а якщо говорити про хвороби, від якої немає ліків, це важко піддається розумінню, і людина починає надто сильно переживати».

За її словами, це стосується більш емоційних людей. «Цим людям дійсно потрібна допомога психолога», - сказав лікар.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: