Цікаве
Якщо ваш чоловік зі мною познайомитися, він про вас забуде! пояснюю чому

Якщо ваш чоловік зі мною познайомитися, він про вас забуде! пояснюю чому


За роки самотності я зрозуміла, що жити з чоловіком дуже зручно. Живим. Цікавим. Закоханим. Рідним. Сильним. Перспективним. У якого можна взяти гроші і не повертати після зарплати. У якого є те, що робить мене щасливою.
Але знаєте, що найважливіше? Цей чоловік вибирає мене! Кожен день!

Ахтунг, заміжні панянки, ви розумієте, про що я говорю? Я - вільна і незалежна, але розумію, як це круто жити під одним дахом з зацікавленим чоловіком. Не намагайтеся мені пояснити, чому він це робить. Ваші інфантильні аргументи мене дратують. Це все нісенітниця!

Почнемо спочатку:

- Чоловік зі мною через дітей.

Подивіться статистику і переконаєтеся в тому, що чоловіки кидають і дітей, і дружин. Якщо у нього закінчується терпіння, він байдужіє, відчуває себе некомфортно, він не затримається в цьому будинку через дитину. Дочки і сини нікого не зупиняють. Уж, повірте.
- Йому зручно жити зі мною.

Ви обманюєте самі себе. Що у вас є такого зручного, чого немає у мене, самотньою і зацікавленої в чоловікові? У вас великий капітал або власний нафтовий завод? Ви - се * с-символ? Ні? Ну, тоді нічого зрозуміти не можу.

Якщо ви вважаєте, що чоловікові зручно жити з вами через те, що ви перете шкарпетки і борщі варити, то ви помиляєтеся. Прямо особлива жінка. Звичайно, заради цього варто терпіти скандали, моралі, жирний живіт, погрози, вимоги, відсутність інтиму, підступну тещу ... Так, саме шкарпетки і їжа зіграли тут фатальну роль.
Ви думаєте, у чоловіків немає мізків? Вони не вміють зіставляти внесок і дохід? Ви недооцінюєте свого чоловіка. Подивіться на себе в дзеркало, коли вас щось дратує і дратує. Саме це вираз обличчя щодня спостерігає ваш чоловік.

- Він керується інерцією.

Немає вибору - немає інерції. Я це перевіряла на практиці. Якщо людина не хоче бути з собою, ти хоч прив'яжи його, він буде від тебе віддалятися.

- У нього немає вибору.
Я - його вибір. Я не буду йому виїдати мозок чайною ложкою, буду виконувати будь-які бажання, не буду витрачати його гроші і знайомити з мамою. Я ніколи не відмовлю йому в сексі, тому що це - кайф.

Коли він мені дасть тисячу рублів на кишенькові витрати, я згадаю про те, як жерла хліб з майонезом і запивала дешевим чаєм, адже грошей не було взагалі. Я - найкращий варіант, але він вибирає вас. Дивно адже, чи не так?

- Він нікому не потрібний.

Дивимося на попередній аргумент. Мені потрібен ваш чоловік.
- Я - принцеса, тому він зі мною

Хто вам це сказав? Не плутайте батьківську похвалу з реальним світом. Вони висловлювали так свою любов, а не звеличували гідності.

Який толк від вашого титулу? Ніякого! Ваш чоловік не отримає спадок «принцеси» або якийсь титул. Йому доведеться лише обслуговувати ваші галюцинації. Примхи, образи, необдумані фінансові витрати. Якщо він тільки задумається про те, що потрібно рухатися далі, кине «принцесу», а якщо немає - вам пощастило.
- Я - хороша господиня.

Може. Твоїх пиріжків не їла, спростовувати цей факт не буду. Коли моя мама втомилася від постійної готування, місце біля плити зайняв мій тато. Як з'ясувалося, він вміє смачно готувати, та й знає, де купити більш доступні продукти, не на шкоду якості. Він навчився купувати зручні речі, не економити на тому, на чому не слід, і відкладати гроші на «чорний день».

Чоловіки можуть все робити, тільки жінки позбавляють їх можливості. Якщо ви залишите його одного, він зможе себе обслуговувати і свою нову коханку.
Мій тато ніколи не зраджував моїй мамі, незважаючи на всі її заскоки. Він сам собі відклав гроші на похорон, адже мама так і не навчилася заробляти хоч щось.

Коли ви в черговий раз захочете поскаржитися на свого чоловіка, прочитайте ще раз мою статтю.

Чоловік з вами - це його вибір. Щоранку він прокидається і робить вибір на вашу користь. Ви повинні бути вдячні, проявіть повагу і розуміння. Що ви зробили для ваших відносин? Саме від жінки залежить погода в домі.
Ви не задоволені своїм вибором? Хто вас змусив з ним будувати сім'ю? Якщо ви помилилися, чи не перекладайте свої помилки на когось. Чи не хочете б з ним - дайте дорогу мені. Відійдіть і не заважайте вашому чоловікові бути щасливим і потрібним.

Хочете бути з ним до кінця своїх днів? Подумайте про те, що ви робите на благо свого обранця. Не забудьте згадати інтимні страйку і винос мозку! Ваші дії стануть результатом любові і розуміння? Будьте чесні з собою!
Може, я була груба, але сподіваюся - тепер до вас дійде!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело