Цікаве
«Хвороби нам не Бог посилає» - Серафим Саровський говорив, що є 3 причини хвороб

«Хвороби нам не Бог посилає» - Серафим Саровський говорив, що є 3 причини хвороб


----------------------------------
Серафим Саровський вважається одним з найулюбленіших святих серед віруючих людей. Йому моляться про здоров'я, світі в сім'ї і успіху в бізнесі. Заповіді Саровського широко цитуються в православній спільноті і можуть бути корисними не тільки релігійним людям.

Сьогодні ми вирішили нагадати вам чудові слова цього чудотворця про те, як зберегти здоров'я і про те, звідки беруться багато хвороб людини.

Саровський при житті не робив ніяких записів, його мудрі слова запам'ятовували і передавали з уст в уста люди, згодом їх записали на папері.

Ось що говорив Серафим Саровський про причини різних хвороб.
1. Багато хвороби виникають від того, що людина стає похмурим і сумним. Потрібно намагатися «мати радісний дух», радісного щасливій людині все по-о-пліч!

2. Також можна захворіти, якщо постійно ображатися і злитися на оточуючих. Не можна допускати негативні почуття в свою душу, говорив Саровський, необхідно зберігати всередині гармонію і спокій. «Знайди світ в своїй душі, і навколо тебе спасуться тисячі», - говорив святий старець, маючи на увазі, що якщо ви не станете відповідати злом на зло, не будете засуджувати інших і звертати уваги на чужі слова, а будете «мертві до всього» , ви не будете провокувати агресію в оточуючих.

3. Також хвороба може з'явитися, якщо людина робить якийсь гріх / поганий вчинок. Тоді, за словами Серафима Саровського, він може отримати покарання від вищих сил. Гріхом не обов'язково може вважатися страшне зло, це може бути також нечесний вчинок або байдуже ставлення до свого життя.

В результаті з'являється якийсь недуга, але він дається не для того, щоб людина страждала. Воно дається, щоб людина отримала час і можливість звернутися до свого серця і зрозуміти, що робив не так. Всевишній створив душу, а не гріх, він також створив тіло, але не хвороба - так говорив великий старець. - Бог не є причина зол, що не він посилає нам хворі.Чаще за все, ми самі доводимо себе до такого плачевного стану.

Щоб скоріше зцілитися, старець радив не скаржитися на долю, не опускати рук, а приймати випробування терпляче і з вдячністю. Виявляти сміливість і стійкість, тоді доля сприйме вашу поведінку, як справжній подвиг.

Саровський також стверджував, що у багатьох людей з віком слабшає тіло, але міцніє душа.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: