Знаменитості
"Не тільки легкі". Аніта Цой розповіла про незвичайний прояві КОВІДА

"Не тільки легкі". Аніта Цой розповіла про незвичайний прояві КОВІДА


----------------------------------
«Я виклала про це пост - і мені стільки відгуків прийшло від людей, які відчували те ж саме!»

Перенесла коронавірус співачка Аніта Цой в інтерв'ю «7 Днів» розповіла про те, що пережила за час хвороби:

«Це було не в легкій формі. Середня тяжкість, як вважається, до ШВЛ ми не дійшли, слава Богу. Але це була дуже неприємна історія, яка тривала 19 днів в лікарні: з переливання плазми, з постійними новими проблемами для здоров'я. Була одного разу вночі така ситуація - чи то я потрапляю в реанімацію на ШВЛ, то чи все-таки моє здоров'я зможе вирулити саме ».

«Б'є по психіці»
Аніта зазначила, що фізичні проблеми - далеко не все, чим небезпечний коронавірус:

«Цей ковід діє не тільки на легені, на тиск, на серце, якщо є з ним проблеми. Він перш за все б'є по психіці. Я в інстаграме виклала про це пост - і мені стільки відгуків прийшло від людей, які відчували те ж саме. Це виявилися і серйозні вчені, і лікарі, навіть з-за кордону написали.

У чому цей удар по психіці виражається - ти замикаєшся всередині себе, у тебе починається клаустрофобія, погані думки лізуть в усіх напрямках: "Як ти будеш далі жити, що буде з твоєю роботою ..." Тобто, все, що є поганого, все це ковід концентрує в мозку, і стан, звичайно, жахливе.

Пам'ятаю, лежала в лікарні, в Москві була спека, градусів 37. А я лежала на 6 поверсі звичайної міської 52 лікарні - ні кондиціонерів, нічого. І я відкрила вікно. Дивлюся у вікно і розумію - у мене ж було 52% ураження легень, без маски неможливо було дихати - розумію, що ось зараз стрибну з 6 поверху і надихаєшся вдосталь, поки лечу.
Зловила себе на цій думці. і в жаху відскочила від вікна, забилася в куток на ліжку ... І ось такі думки були постійно. Якщо трошки розслабитися - ти туди і сіганёшь.

Навіть люди, у яких це пройшло більш-менш легко - наприклад, вони думали, що це грип - потім відзначали, що реально була страшна депресія, не зрозумій звідки. І слабкість. Для мене, ось це два найхарактерніших симптому хвороби - депресія і слабкість страшна, коли не можеш навіть руку підняти ».
«Б'є по всім незахищеним точкам»

Одне з найважливіших вражень Аніти Цой від лікарні - робота медиків:

«Я побачила, як лікарі працюють. Я не знаю. змогла б зайняти їх місце, вистачило б мені хоробрості виходити на битву з цим незрозумілим, невідомим, невидимим ворогом.

Мало того, що вони в цих костюмах незручних постійно, вони ж ще й в епіцентрі хвороби, та ще й незрозумілої хвороби - у всіх різні симптоми, потрібно постійно підбирати ліки, які більш-менш можуть допомогти ».

З усього, що сталося співачка винесла стійку впевненість - вірус не виник випадково:

«Коли зіткнулися з хворобою - зрозуміли, що це однозначно творіння рук людини, потужного розуму, який зібрав в цей вірус все, що тільки можна. Тобто, він б'є по всім незахищеним точкам, по всьому, що в організмі "погано лежить", за нашими хворих місць. І я не можу зрозуміти, як я заразилася - він десь в повітрі витає. Я чесно провела 7 місяців будинку, тримала самоізоляцію, захищала своїх матусь вікових. У нас все вишколені будинку - маски, рукавички, опшіківаем пакети з продуктами. І на тобі ... »
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: