Знаменитості
Щойно! Під бурхлuві овації квітуча 73-річна Софія Ротару  вuступuла у Росії

Щойно! Під бурхлuві овації квітуча 73-річна Софія Ротару вuступuла у Росії


----------------------------------
Народна артистка СРСР, співачка Софія Ротару Виступ в России.

73-річна зірка взяла участь у російській «Пісні року», продемонструвавші два Яскрава номери. Подейкують запрошення на фестиваль артистка прийнять від Ігора Крутого.Повідомляється, что через посилений ЗАХОДІВ безпеки у зв'язку з коронавірусом, усі учасники заходу малі здати тест на COVID-19.

Судячи з фото, які з’явилися в Мережі та у Instagram-Stories Ротару, під час концерту вона похизувалася двома якравими образами.
Спочатку вона вийшла на сцену у червоній сукні з рюшами і виконала свій один із своїх українськомовних хітів, який глядачі зустріли бурхливими оваціями.
Під час другого виступу Ротару з’явилася на сцені в широких чорних штанах і блузці з паєтками із золотою бахромою. Знаменитість виконала ще одну знамениту композицію «Сердце размером с солнце».
Шанувальники були у захваті від зовнішнього вигляду зірки, відзначивши що вона має доволі молодий вигляд.
Нагадаємо, рік тому вперше за довгий час Софія Ротару приїхала до Росії. Вона тоді прибула, щоб також виступити на «Пісні року», однак опинилася в центрі скандалу. У Росії заявили, що вона їде на заробітки, мовляв, у неї закінчилися гроші, однак цю інформацію спростував її директор.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓