Новини України
В Одесі через  коронавируса: Пацієнти Падають З Ніг І просять Про евтаназії

В Одесі через коронавируса: Пацієнти Падають З Ніг І просять Про евтаназії


В Одесі дівчина з пневмонією вже втратила через коронавируса батька, її маму перевели в реанімацію у важкому стані - хвора дочка змушена доглядати за нею сама.

Про цю та інші складних ситуаціях в лікарнях міста написала керівник волонтерського проекту «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова на своїй сторінці в Facebook.
У якийсь момент хвора дівчина попросила лікарів «дати щось, щоб мама не мучилася», але їй сказали, що в нашій країні так не роблять, уточнила вона.

«У молодої дівчини батько вже помер. Мама в реанімації на високому потоці. Дівчина сама хворіє. Але впросила лікарів і її пустили до мами. Вона сидить біля неї дві доби. Вона поїть її з трубочки, змінює памперс і тримає за руку.

Тому що мамі страшно, але вона не може вже сказати ні слова. У якийсь момент дівчина розплакалася і сказала: я попросила лікарів дати щось, щоб мама не мучилася. Але мені сказали в нашій країні так не роблять. Я падаю з ніг. У мене запалення. Я не знаю, що робити », - розповіла Ножевнікова.
При цьому, за інформацією пацієнтки, в палаті практично щодня вмирають люди.

«Це відбувається прямо зараз. В нашому місті. У 21 столітті », - обурилася волонтер.

Вона повідомила і про інших важких ситуаціях з хворими коронавірусів в медустановах Одеси.

«Лариса Павлівна проживає з сестрою і мамою 95 років. Всі хворіють. Мамі викликали кілька разів швидку, але госпіталізувати її не можуть, бо вона лежача. І в лікарні їй не зможуть надати належний догляд - не вистачає співробітників », - написала Ножевнікова.

За словами волонтера, через нестачу медсестер в Одесі виникають складності в догляді за хворими, а також доводиться довго чекати оформлення документів при перекладі пацієнтів з одного медустанови в інше.

«Залишила повідомлення на всіх гарячих лініях. Написала заступнику міністра. Вислала відео і аудіо записи. Не знаю, як все це зможуть налагодити вже. Місто просто забив на все. Обласний департамент до 4 ночі розрулював мої питання ще по іншим пацієнтам міста. Спасибі їм величезне », - розповіла Ножевнікова.

Вона ще раз звернулася до одеситів з проханням дотримуватися правил карантину.

«Носіть маски. Дотримуйтесь дистанцію. Місць в місті практично вже немає. Потрапити в сортувальну лікарню стає вже небезпечним для життя. Бережіть людей похилого віку ... Таких важких хворих, як мама цієї дівчинки, яка сама вже готова померти поруч з мамою, просто нікуди буде класти - анестезіологів і реаніматологів в цій країні надто довго знищували », - написала вона.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓