Цікаве
Не ходити вдома ненакрашенной, не відмовляти чоловікові в близькості і ще кілька секретів щасливого шлюбу від мусульманки

Не ходити вдома ненакрашенной, не відмовляти чоловікові в близькості і ще кілька секретів щасливого шлюбу від мусульманки


----------------------------------
Якось подруга-немусульманка мені каже: «Вам добре, ви обидва віруючі, значить, до родини будуть підвищені вимоги». Дійсно, певні правила поведінки є в ісламі не тільки для одруження, але і для підтримки теплих відносин між подружжям. Дотримуючись їх, ні чоловік, ні жінка не помиляться, причому, як мені здається, ці правила є актуальними не тільки для представників цієї релігії.

Як і будь-яка інша жінка, я хочу бути щасливою. Правда, для кожного щастя своє: сім'я, кар'єра, подорожі і т. Д. Давайте розберемо тему сімейного щастя. Перед тим як вийти заміж, я за порадою подруг прочитала пару книг про те, як досягти ідеальних стосунків у шлюбі. Поради психологів, досвідчених дружин і разведёнок - чого там тільки не було. Чи пам'ятаю зараз я ці поради? Мені здається, жодного. У своєму сімейному житті я, як і всі, орієнтуюся на внутрішнє чуття, на особливості свого характеру і чоловіка. Однак є ті канонічні правила, які будь-яка мусульманка, та й не тільки мусульманка, зобов'язана дотримуватися.

1. Жінка повинна добре виглядати не тільки на вулиці, але і вдома.
На вулицю мусульманка не може надягати ВТК ** ються короткі сукні з декольте, зате вдома для чоловіка - хоч греблю гати. У мене кілька платьішек різних фасонів і кольорів, і я анітрохи не засмучуюсь, що бачити мене в них може тільки він. Звичайно, постійно я такий одяг не ношу, для домашнього гардеробу намагаюся купувати красиві туніки, але ні в якому разі не ці сірі і непоказні халати.

Пам'ятаю я і про домашній макіяж, зачіски і прикраси. Фарбуватися треба не тільки на вулицю, але і для дому. У свій час дивилася «Чудовий вік» і захоплювалася, як там красиво виглядали жінки. Звичайно, це сериальная постановка, але впевнена, що в цьому гаремі султана так і було.

2. Чоловікові не можна відмовляти в п * ловой близькості
Думаю, це правило в ісламі сподобається будь-якому чоловіку. Дружина не може постійно посилатися на «головний біль» і відмовляти чоловікові, якщо тільки це не серйозна причина, наприклад хвороба або ме ** труація.

При цьому чоловік-мусульманин теж повинен поважати права і бажання своєї дружини. Якщо він відмовляється вести з нею по ** ву життя протягом довгого часу, то жінка може зажадати від нього розлучення, і для імама, який розглядає розірвання їхнього шлюбу, це буде обґрунтована причина для розлучення.

3. Дружина - не голова родини, а помічниця чоловіка
«Я так втомилася, гроші потрібні і на те і на те ... Як їх розподілити, щоб було правильно?» Знайома думка? Якщо ви в родині відповідальні за рішення, то всі фінансові питання висять на вас. Бути помічницею чоловіка, дати йому кермо влади і штурвал вашого корабля набагато простіше для жінки, ніж звалювати для себе цей непосильний тягар. Більш того, обов'язок чоловіка-мусульманина працювати і забезпечувати сім'ю. Можна допомагати йому в цьому, надихати, це буде краще, ніж тягнути на собі всю сім'ю.

Деякі жінки по своїй волі заганяють себе в такий кут і потім починають скаржитися, що чоловік нічого не робить для сім'ї, наприклад, не працює або не приймає активної участі у вирішенні проблем дітей. Ймовірно, він відчуває свою другорядність і, може, навіть непотрібність.

А ще краще всього - приймати рішення разом, це показник хороших відносин, як мені здається. Але не кожен чоловік до цього готовий, деяким потрібно самим вирішити і тут краще поступитися. У всякому разі, якщо щось піде не так, не ви опинитеся крайней.

4. Вийти на роботу або навіть з дому жінка може тільки з дозволу чоловіка
Для незалежних жінок це правило може здатися дивним. Однак спірні моменти, наприклад, чи не проти чоловік роботи дружини, як він ставиться до її частим виходам з дому, завжди можна обговорити перед весіллям.

Якщо чоловік переконаний, що чудово заробляє, або на руках у жінки маленька дитина, то чи варто так рватися в офіс? Звичайно, мусульманки стають успішними в багатьох галузях, але все-таки головне їхнє завдання - материнство. Бути зі своїми дітьми, дарувати свою ніжність, допомагати їм долати якісь труднощі, адже наші діти нікому крім нас не потрібні. А якщо жінка виховання своїх дітей розглядає як рутину і рветься на роботу подалі від будинку, то про яку любов може йти мова? Якщо в ніжному віці мати не наповнить серце дитини любов'ю, то воно на все життя залишиться порожнім, як посудину без рідини. З іншого боку, причина може бути не в жінці, а в її супутнику, яка не робить все для того, щоб вона відчувала себе спокійно. Чоловік-мусульманин повинен забезпечувати в цей період її фінансово, морально підтримувати, бути опорою і другом, допомагати - в загальному, пестити і леліяти.

Що ж стосується виходів з будинку, то так уже повелося, що я завжди повідомляю своєму чоловікові куди я і коли виходжу. Для мене це не тотальний контроль, а ступінь довіри і навіть питання безпеки.

5. Дружина в усьому має слухатися чоловіка
Послух чоловікові - запорука хороших відносин. Дивно, але це так. Якщо, звичайно, його прохання не доходять до абсурду. А якщо чоловік просить не погуляти цього вечора з подругою, а побути з ним або виконати якісь домашні обов'язки, що в цьому поганого? У будь-якому випадку, завжди можна домовитися, якщо ви з чимось не згодні, і в мусульманській сім'ї теж так.

Ще про п'ять важливих правилах я розповім в наступній частині свого блогу. Йтиметься не лише про обов'язки дружини, але і чоловіка.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: