Новини України
ВIДЕО. Дідуся вuтягли з лікарні і вuвезли майже гoлoгo під Дніпром

ВIДЕО. Дідуся вuтягли з лікарні і вuвезли майже гoлoгo під Дніпром


----------------------------------
У Нікополі Дніпропетровської області відвідувачі лікарні, де перебувають хворі на коронавірус, стали свідками кричущої події. Фактичного голого пацієнта в одній майці транспортували в інше місто.
Про це ТСН. ua повідомив волонтер з Нікополя Ігор Радченко.
Він розповів, що сьогодні, 7 грудня, перебував на території лікарні №1 міста Нікополь, куди привозив для малозабезпечених пацієнтів гуманітарну допомогу. В цей час він побачив, як в автомобіль швидкої допомоги з каталки перевантажили “майже голого чоловіка пенсійного віку”.
“На ньому була лише одна тоненька майка з рукавами, памперс і домашні капці. На вулиці вітер і мінусова температура. Він був блідий і трусився від холоду, повністю у шоковому стані і не розумів, що відбувається. На ньому був катетер в руці і з памперса по землі тяглася система катетера для мочі. Його вивозили з прийомного покою без маски,  без супроводу, і це з цікарні де лікують коронавірусних хворих”, – обурився побаченим чоловік.
Він звернувся з запитанням до медиків, які готували хворого до транспортування, щодо відсутності на ньому одягу, на що отримав відповідь “звертайтеся на “гарячу” лінію”.
“Медсестра зі швидкої , яка приймала хворого, сама була в шоці, сказала медсестрам, які його загружали: “та він околіє в авто”. Знайшла і закутала його в тоненьке одноразове простирадло для операцій”, – розповів волонтер.
Чоловік дізнався ім’я пацієнта і зараз розшукує його родичів чи знайомих, щоб разом притягнути до відповідальності винних у такому ставленні до хворого чоловіка.
Слід зазначити, що від Марганця до Нікополя відстань понад 20 кілометрів, щоб її здолати потрібно понад півгодини часу, а то й більше. Температура на градуснику на 7 грудня у Нікополі -1, 0 градусів. 
ТСН. ua направив запит до Нікопольської лікарні №1 з приводу ситуації, що склалася з літнім пацієнтом. Відповіді від медзакладу редакція сайту поки не отримала. 
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: