Війна
Тeрмiнoвa нoвuнa! Бойовuки eкcтрeно підняті по тpuвoзi, на окупованій терuторії  група спецназу знuкла без вісти,  пропало понад 25 військовuх РФ

Тeрмiнoвa нoвuнa! Бойовuки eкcтрeно підняті по тpuвoзi, на окупованій терuторії група спецназу знuкла без вісти, пропало понад 25 військовuх РФ


На території "ЛНР" пропало російське спецпідрозділ з Москви в складі 25 осіб. Джерело припустило, що всі вони загинули в ході спецоперації: На пошуки групи по тривозі підняли велику кількість бойовиків.

На території "ЛНР" пропало російське спецпідрозділ з Москви в складі 25 осіб. Російські військові могли загинути під час виявлення нелегального видобутку золота на одній з копанок в районі Сніжного. На пошуки групи по тривозі підняли велику кількість бойовиків Як повідомляє "Діалог.UA" з відсиланням на телеграм канали сепаратистів "ЛНР" В суботу, 5 грудня, секретна група спецпризначення з 25 росіян виїхала в район селища Корінне в сторону Сніжного на кордоні "ЛНР" і "ДНР". У цьому районі розвідкою бойовиків "ЛНР" раніше були помічені невідомі зі зброєю.

Там є великі лені масиви і багато ярів і ярів. Після прибуття на місце і опитування очевидців пішли на пошук озброєних людей і безслідно зникли: зв'язок з ними перервався в суботу в районі 13 годин, з цього часу і по нині ніхто з групи не виходив на зв'язок. Після пропажі спецпідрозділу на їх пошуки відправили відразу 4 загону загальною чисельністю до 100 чоловік, які прочісують район можливого місцезнаходження зниклих. Більш того, напередодні ввечері була дана команда всіх вільних військовослужбовців комендатур і поліцейських направити в район пошуку для формування додаткових груп.

"Район, де пропали бійці відомий великою кількістю копанок, і, як подейкували, ще до війни десь там є нелегальний золота копальня, який до 2014 року належав Наталії Королевській, так що не дивно, якщо нарвалися на копальню, то там їх усіх і поклали. У 2018 році Плотницкий хотів її відкрити і добувати золото, яке знаходиться на території нашої республіки, але пішов з поста глави "ЛНР", а товариш Пасічник віддав цей копальня своєму раднику Олегу Павловичу з дуже крутий контори (ФСБ). Дуже шкода, що "МГБ ЛНР" знає про це і не попередила спецгрупу з Москви. Після зливу українцям радника глави "ЛНР" Олега Павловича, відомого як Палич, і пропажі цієї спецгрупи товаришеві Антонову мало не покажеться! " - відзначено в повідомленні.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело