Новини України
Тeрмiнoвa нoвuнa! ..  CШA noвiдoмuлu Уkpaїнi npocтo шukapнi нoвuнu-“Мu Bac вpятyємo”.. . Дeтaлi

Тeрмiнoвa нoвuнa! .. CШA noвiдoмuлu Уkpaїнi npocтo шukapнi нoвuнu-“Мu Bac вpятyємo”.. . Дeтaлi


----------------------------------
У США підтримали відмову України від використання російської вакцини проти COVID-19, оскільки препарат не пройшов усіх фаз клінічних випробувань.

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я на сторінці у Facebook. Відомство уточнило, що постачання вакцини з американською дипломаткою обговорив глава МОЗ Максим Степанов.
Крім того, Квін пообіцяла, що її команда зробить усе можливе, щоб Україна отримала препарат у найкоротші терміни.
Вона додала, що команда допоможе Міністерству охорони здоров’я України розробити алгоритм і план дій щодо логістики та плану вакцинації.
“Уже сьогодні [7 грудня] ми проведемо нараду з урядом США про постачання вакцини в Україну, де обговоримо терміни й обсяги”, – зазначила Квін.

Під час телефонної розмови Степанов попросив розглянути Україну як пріоритетного кандидата на отримання вакцин у “режимі тестування й використання в надзвичайних ситуаціях”, адже країна перебуває в надскладних умовах через російську агресію.
“Найближчими двома тижнями ми підпишемо договори про постачання вакцини проти COVID-19 із деякими компаніями-виробниками.
Однак це не гарантує отримання Україною вакцин найближчими місяцями, адже перша вироблена партія вакцин буде закривати потреби GAVI COVAX”, – пояснив Степанов.
Нагадаємо:
  • Україна отримає до 8 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу від фонду COVAX кількома траншами. Перший із них, ймовірно, надійде навесні 2021 року.
  • Вакцини вистачить на 4 млн громадян (кожному потрібно дві ін’єкції).

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело