Цікаве
Решта абсурд: лікар розповів про способи порятунку від kоронавіруса

Решта абсурд: лікар розповів про способи порятунку від kоронавіруса


----------------------------------
В даний час в лікарнях катастрофічно не вистачає базових речей для порятунку хворих від кор0навіруса. Також відповідної медичної захистом не забезпечені і лікарі. У той же час здорових українців захистити від інфікування кор0навірусом здатна лише вакцина або антитіла до хвороби, які виробляє організм після перенесеного COVID-19.

Таку думку висловив лікар-хірург, екс-заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський. Фахівець відзначив, що за станом на сьогодні актуальною є проблема забезпечення лікарень киснем. За його словами, через його брак зараз Україна «посеред пожежі».
«Люди потребують лікування і мають потребу в кисні, немає достатньо кисню в лікарнях сьогодні. Кілька сотень пацієнтів помирають в Україні щодня. Їм потрібні базові речі. Моїм колегам-лікарям потрібен адекватний захист, пацієнтам потрібен кисень і кисневі апарати », - висловився він.

За словами Лінчевського, протягом найближчих півроку вакцина проти коронавируса ще не буде доступна широкому загалу. У той же час він уточнює, що імунологія одна з найскладніших галузей медицини, тому з профілактичними заходами потрібно бути вкрай обережними. Деякі можуть навіть зашкодити організму. Лікар додав, що українців від коронавируса захистить тільки перенесене захворювання або вакцинація.

«Є дві речі, які здатні нас врятувати від коронавирусной інфекції, грипу або подібних захворювань - це перенесене захворювання і вакцинація. Точка, крапка. Більше немає про що говорити. Спроби на кухні в соцмережах втрутитися, дати універсальні поради з приводу того, що є, що курити, ніж мазати для підвищення імунітету - вони абсурдні за своєю суттю », - сказав він.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: