Світові новини
Китайська зараза повільно руйнує організм: лікарі зробили визнання

Китайська зараза повільно руйнує організм: лікарі зробили визнання


----------------------------------
Кор0навірус може залишатися в організмі людини назавжди. Адже імунітет до хвороби виробляється нестабільно. Вчені почали сумніватися в ефективності вакцини, на яку сподівається людство.

Крім того, є факти, які говорять що COVID-19 жевріє з організму після одужання, говориться в сюжеті ТСН.

Деякі українці перехворіли ще навесні, але хвороба дає про себе знати до цих пір. Лікар-пульмонолог «кор0навірусного відділення» Світлана Гук відчула це на своєму досвіді.

Перший раз вона перехворіла кор0навірусом в червні. Тест на антитіла дав хороший результат, але вже через чотири місяці температура підскочила знову. Світлана вдруге захворіла COVID-19.

Офіційно підтверджених випадків повторного зараження в світі зараз всього чотири. В одному з випадків повторне зараження відбулося вже генетично зміненим вірусом.

Вчені говорять, що кор0навірус вражає не тільки легені. Від нього страждає ще й мозок. Пацієнти скаржаться на депресії, панічні атаки, безсоння, зниження розумових здібностей і навіть суїцидальні настрої.

Так, з початку осені в Києві четверо пацієнтів вистрибнули з вікон лікарень і розбилися на смерть. А лікарі кажуть, що третина людей, які пережили кор0навірус, отримали нервові і психічні розлади аж до втрати працездатності.

Програміст Анатолій Величко розповів, що через два місяці після пережитого кор0навіруса, не зміг зовсім працювати. У нього почалася панічна атака, коли він сів за комп'ютер.

Вчені говорять, що ускладнення кор0навіруса ніби старять людину на 10 років. Вірус може залишатися в тілі назавжди, як гепатит С або ВІЛ, руйнуючи поступово організм.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: