Історія
Як в Радянському Союзі надходили з дітьми, народженими від німецьких солдатів

Як в Радянському Союзі надходили з дітьми, народженими від німецьких солдатів


----------------------------------
Друга світова війна забрала мільйони життів. Але, як не дивно, завдяки війні багато дітей з'явилися на світ. У тому числі в результаті відносин німецьких солдатів і радянських жінок на окупованих територіях.

Вважається, що таких дітей - плодів згвалтувань і добровільних спілок - було понад 100 тисяч, але точних підрахунків ніхто не вів. Як в СРСР ставилися до «Немчик»?

Німецьке командування суворо забороняло солдатам вступати в інтимні стосунки з жінками в СРСР, а та й взагалі всіма, хто не ставився до арійської раси. Але солдат утримати від похоті було неможливо. Вони вступали в союзи з жінками, часто насильно, погрожуючи розправою. І від таких союзів народжувалися діти.

Жінка, народивши дитину від німецького солдата, мала право на аліменти. В СРСР після перемоги в 1945 році жінки, що знаходилися в стосунках з німцями, які не піддавалися масовим гонінням. Хоча, звичайно, засудження в суспільстві було. І часто жінки добровільно їхали з насиджених місць.

А ось у Франції, Норвегії та Нідерландах, наприклад, тисячі жінок, які народили від німців, стали жертвами народної ненависті, багато хто загинув від самосудів, забиті на смерть. Жінок посилали на громадські роботи, а фактично в тюрму, їх дітей, яких називали «німецької ікрою», сотнями визнавали душевнохворими і відправляли в дитячі будинки.

Відомо, що європейці використовували таких дітей для випробування медичних препаратів. І тільки в кінці 20-го століття ця практика була засуджена, а жертвам виплатили грошові компенсації.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: