Цікаве
Навіщо я кладу мокру газету в холодильник. Шкодую, що раніше не знала про цей спосіб

Навіщо я кладу мокру газету в холодильник. Шкодую, що раніше не знала про цей спосіб


----------------------------------
Останнє в моєму холодильнику став частенько виникати не особливо приємний запах. Мені доводилося розморожувати його і мити кожну поличку і відсік. Дана процедура відбирав мій час і сили, тому я вирішила шукати альтернативу за допомогою інтернету.

Переглянувши безліч вигляді, мені попалося одне, в якому був показаний простий і незвичайний спосіб - мокра газета як «губки» для запаху.

Підготувати газету не складе труднощів. Чому саме газета? А тому, що звичайний папір вбирає в себе зовсім мало води. Так ось газету необхідно рясно окропити за допомогою пульверизатора. Після цього зім'яти і покласти в холодильник.
В ролики нічого не говорилося про час через яке буде результат, тому я кожен раз відкривала дверцята холодильника і намагалася з'ясувати, чи дала ефект мокра газета. Сталося це через 12 годин - поступово почала опускатися запах.
Газета довгий час залишалася вологою, так як в холодильнику низька температура, навіть увечері на другий день вона ще була трохи вологою. В результаті мокра газета лежала в холодильнику півтора дня і за цей час неприємний запах зменшився до мінімуму.

Все ж повністю цей спосіб не прибрав аромат з холодильної камери, але все ж він став відчуватися в рази менше. Можливо одного листа газети було недостатньо на велику камеру.

Газету найкраще покласти на тарілку або обробну дошку, оскільки її краю прилипають до поверхні, а на склі залишаються розводи від води.
Я залишилася задоволена результатом експерименту, адже не витратила на це ні свого часу, ні сил, отримавши в підсумку холодильник всередині без всяких запахів. Також мені не довелося нічого купувати, адже все було під рукою.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: