Здоров'я і краса
Коли у людей похилого віку з'являється неприємний запах і що з цим робити

Коли у людей похилого віку з'являється неприємний запах і що з цим робити


----------------------------------
Особливий «старечий» запах нашого тіла з'являється у всіх, без винятку людей. Він є ознакою старіння нашого організму і символізує початок незворотних процесів, які в ньому відбуваються.
Всі ми прекрасно знаємо, що саме запах людського тіла є одним з найбільшим стимулів сексуального бажання як у чоловіків, так і у жінок. Тому запах людського тіла має особливо важливе значення. І навіть якщо жінка красива і доглянута і виглядає на десять років молодше за свій реальний вік, все зіпсувати може неприємний аромат її тіла.

«Старечий» запах нашого тіла не є ознакою поганої гігієни. Він з'являється незалежно від наших бажань і зусиль, які ми прикладаємо. Провокує його поява жирового з'єднання «2-ноненаль», яке проводиться нашим організмом після тридцятирічного віку. Крім вікового критерію, неприємний запах нашого тіла може з'являтися і з інших причин.
Наприклад, неприємний запах може провокувати стан нашого здоров'я і хронічні болячки, які на нього можуть впливати. Цукровий діабет, порушення обміну речовин і загальна зашлакованості організму можуть спровокувати неприємний аромат людського тіла.
Ще однією можливою причиною поганого запаху від людини може бути неправильне харчування і занадто жирна їжа. Різке збільшення жирових клітин в організмі викликає збільшення кількості сполуки «2-ноненаль», яке і відповідає за вироблення цього самого «старечого» запаху. У літніх людей в раціоні повинна переважати білкова їжа, без зайвих жирів або вуглеводів. Рекомендується їсти більше овочів і фруктів і вживати достатню кількість води.
Гігієна є однією з найпопулярніших причин поганого запаху нашого тіла, але не головною. Люди похилого віку перестають приділяти гігієні власного тіла достатня кількість уваги з різних причин. По-перше, вони змушені економити на засобах індивідуальної гігієни. По-друге, з роками їм стає важко, а іноді неможливо самостійно помитися. По-третє, такі люди часто відчувають себе дуже самотніми й нікому не потрібними і саме тому перестають за собою доглядати.
Часте сечовипускання є дуже поширеною проблемою серед літніх людей. Соромитися цієї пікантної хвороби не варто, адже, це не ваша вина. У таких випадках питання особистої гігієни стоїть особливо гостро, адже її недотримання може мати плачевні наслідки. Якщо немає можливості часто митися, можна зробити відповідну операцію і проблема зникне.
«Старечий» запах людського організму - це не вирок, а лише одна з ознак його вікових змін. Повністю позбавитися від нього неможливо, але зробити його менш відчутним реально. Для цього необхідно ретельно стежити за особистою гігієною, регулярно митися і носити чисту білизну. Також потрібно дбати про чистоту будинку. Прибирати в будинку потрібно щотижня, а при можливості робити час від часу там ремонт і міняти меблі. Чи не складати в квартирі мотлох і позбутися від непотрібних старих речей - ще одна умова приємного аромату в будинку. А найголовніше - рідні, діти, друзі і сусіди не повинні відвертатися від старих. Оточіть їх турботою і любов'ю і вони ніколи не відчують себе непотрібними і не запустять себе.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: