Новини України
Лікар розповів, хто не підчепить COVID-19 навіть після контакту з хворим

Лікар розповів, хто не підчепить COVID-19 навіть після контакту з хворим


----------------------------------
Кор0навірусом можуть ніколи не захворіти певна категорія людей. Це ті люди, схильні до частих застуд. У них виробляються Т-клітини, які сприяють захисту від COVID-19. Про це повідомив ізраїльський лікар Борис Бриль.

«Т-клітини виробляють антитіла. Але це все теорії. Якщо ми подивимося людей, які багато подорожували, то таких людей буде менше серед захворілих кор0навірусом », - повідомив лікар.

Медик припустив, що люди, які часто хворіли простудними захворюваннями, менше ризикують підчепити кор0навірус. Це пов'язано з тим, що в різних країнах вони зіткнулися з безліччю вірусів і бактерій.

"Звісно! А знаєте, чому, коли діти хворіють, то нічого поганого в цьому немає? Немає нічого поганого в тому, коли маленькі діти, перепрошую, лижуть підлогу. Знаєте, для чого вони це роблять? Щоб захистити себе, щоб запрацював імунітет. Бувають матусі, які закутують своїх дітей і при перших же соплях починають їх лікувати. Дайте дітям хворіти! У них накопичується імунітет », - повідомив Бриль.

Також доктор ще раз нагадав, як піднімати імунітет. За його словами, потрібно намагатися не пити алкоголь, виключити сигарети і займатися спортом.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: