Цікаве
8 дурниць, які пора перестати робити деяким жінкам після 50 років. Наводжу приклади на собі

8 дурниць, які пора перестати робити деяким жінкам після 50 років. Наводжу приклади на собі


----------------------------------
Скільки дурниць ми допускаємо щодня. Витрачаємо час даремно. Розповісти хочу про 8 дурниці, які пора перестати робити жінкам після 50 років. Наводжу приклади на собі.


1. Купувати і збирати речі, якими ніколи не скористаєтеся. Не потрібно купувати речі про запас. Вони просто будуть захаращувати квартиру. А за підсумком, ви навіть їх не відкриєте.

Любила скуповувати різну кухонне начиння. Чим я думала, коли купила 6 комплектів каструль. Користуюся всього одним. Зносу йому немає. Все інше лежить в коморі. Ще можу відкрити 1 комплект, а решта просто не потрібні мені. Доведеться роздавати.

2. Слухати думку інших. Для мене стало дурістю слухатися своїх подруг. Не можна буквально сприймати все, що радять. З віком стала сильно наївною, сприйнятливою. Зрозуміла, що не можна буквально сприймати все поради.

3. Робити яскравий макіяж. Постійно робила насичений макіяж. Було це до тих пір, поки не виграла сертифікат на безкоштовний професійний макіяж. Там то і зрозуміла, що була дурною, коли наносила «тонну косметики». Виглядає з боку це негарно.

4. Жаліти про минуле. Постійно нагадувала собі про минулі факти з життя. Яка ж це велика дурість. Проживати необхідно тут і зараз. Необхідно відпустити минуле. Тільки коли ви це зробите, життя заграє новими фарбами.

5. Думати, що ви не зможете домогтися чогось через вік. Завжди хотіла навчитися їздити на коні. Зараз з'явився час, так як вийшла на пенсію. Постійно зупиняла себе сама. А на минулих вихідних у мене був перший урок їзди на коні. Якою ж була дурною, що не спробувала раніше.

6. Ображатися на родичів. Пару років тому увійшло в звичку ображатися на своїх дітей. Подовгу з ними могла не спілкуватися. Показувала свою гордість. Зрозуміла, що не потрібно цього робити. Велика дурість з мого боку припиняти спілкування через дрібниці.

7. Не купувати нові речі. Довгий час думала, що навіщо оновлювати гардероб. А потім зрозуміла, що від нового одягу навіть настрій змінюється. Викинула дурість економити на одній з улюблених радощів.

8. Приділяти близьким більше часу, ніж собі. Жінкам після 50 років вже давно пора перейти на себе. Все життя жили заради інших, тепер треба подумати і про себе. Я так і робила, поки не усвідомила, що, живучи Ражі інших, витрачаю свої сили і здоров'я.

Загалом, вважаю ці 8 звичок тими, від яких потрібно позбуватися зрілим жінкам. Так і життя стане простіше, і сил додатися. На своєму прикладі все вам і показала. Залишається лише зробити висновки.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: