Світові новини
Нас попередили: готуйтеся до кінця грудня - станеться страшне

Нас попередили: готуйтеся до кінця грудня - станеться страшне


----------------------------------
Магнітна буря накриє Землю найсильнішим ударом напередодні дня Святого Миколая. Вона стане найсильнішою магнітною бурею в кінці року, що минає.

За прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, вплив магнітної бурі почне відчуватися вже 18 грудня і коливання будуть настільки сильними, що їх відчують навіть ті, хто не схильний до метеочутливості.

Буре, яка накриє Землю 19 грудня, присвоєно статус G1, а це значить, що хвилювання магнітного поля в цей день може вплинути на роботу систем зв'язку, поведінку людей і їх самопочуття, а також на поведінку тварин.

У людей може виникнути сильний головний біль, шум у вухах, перепади тиску, аритмія, сонливість, втрата працездатності, роздратування, депресивний стан, можуть бути порушення сну. Особливо небезпечні такі дні для тих, у кого є хронічні захворювання серцево-судинної системи.

Щоб мінімізувати можливі перешкоди магнітних коливань на самопочуття, потрібно добре висипатися в ці дні, обмежити в раціоні жирну і шкідливу їжу, алкоголь.

Потрібно пити не менше 2 літрів рідини в день, а кава замінити трав'яними чаями та компотами.

Фізичні навантаження варто зменшити і віддати перевагу дихальною гімнастикою і прогулянкам на свіжому повітрі. Для полегшення стану можна поплавати в басейні, прийняти контрастний душ або розслабляючу ванну.

Людям з хронічними захворюваннями рекомендуються більше відпочивати, уникати стресів, а необхідні ліки тримати під руками разом з водою.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фахівці відновили графік магнітних бур на грудень 2020 року.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: