Гумор
Сільський гламур (70 фото) дівчата без сорому, в азарті

Сільський гламур (70 фото) дівчата без сорому, в азарті


----------------------------------
Сільський гламур в фото приколи - та ще тема. Особливо, якщо згадати яскраве шоу, де зовні гламурна дама відважно танцює дабстеп разом з таким же перцем на тлі зарослих бур'янами городів, де бродять очманілі від спеки курки.

І одежинка у наших шоуменів і місцевих зірок відповідна російські валянки, сарафанчик на ніжках-стегенця і, звичайно ж, шапка вушанка.
А далі вже зустрічаються фото, де та ж парочка вже без одежинки, майже в тому, в чому мати народила ... Втім, фото дівчат в негліже і в бікіні користується в інтернеті особливим попитом і увагою. Це - топова тема, особливо якщо на тлі похилих парканів і калюж, де сплять свині, блищить красою місцева дівчинка.
Сільський гламур особливо проявляється в фото приколи, де світу представлені найсучасніші моделі сільських туалетів типу «сортир». Незважаючи на нехитру схему конструкції, місцеві умільці перетворюють дерев'яний ящик з діркою посередині статі на витвір мистецтва. Тут тобі і млин, а тут вже бачимо казкову хатинку на курячих лапах гламурної тітки Яги. Здається, ось-ось відкриється скрипливі двері, і старенька запросить в хату покуштувати хліб-солі, е-е, сходити на горщик, вибачте.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓