Світові новини
Знову? Невідома інфекція косить людей пачками, лікарі розводять руками

Знову? Невідома інфекція косить людей пачками, лікарі розводять руками


----------------------------------
У світі заговорили про нову, поки не ідентифікованої хвороби, яка може вбити. В одному з індійських штатів, в грудні в лікарні і клініки почали масово звертатися люди зі схожими симптомами. Індійці різного віку скаржилися на раптове запаморочення і навіть непритомність. У них починали тремтіти руки і ноги, все тіло сковували судоми. З'явилися і перші жертви. Про це вже повідомили всі світові агентства, в тому числі ВВС, передає акценти.
Характерно, що вогнище невідомого захворювання обмежений рамками одного лише міста ЕЛУР в південному штаті Андхра-Прадеш. Уже госпіталізовано більше 500 осіб і ніхто не береться припускати, скільки ще захворіє. Оскільки спалах трапилася на тлі потужної епідемії коронавирусной інфекції, в першу чергу всіх хворих протестували на COVID-19, раптом це прояви хвороби, з якою зіткнувся весь світ. А Індія міцно тримає другу сходинку в числі країн, де реєструється найбільша кількість заболевшіхCOVID-19. Коли всі тести виявилися негативними, медики забили на сполох.

Уряд країни направило в штат групу медичних експертів з необхідним лабораторним обладнанням. Ні вірусів, ні бактерій, які могли б викликати такі прояви, в крові хворих не виявлено. Зате просочилася інформація, що в хімічній лабораторії в Делі в зразках тканин пацієнтів з міста ЕЛУР виявлені чималі дози важких металів, зокрема, свинцю і нікелю. Тут же підключили фахівців з отруйних речовин.

Ситуація в Індії стала предметом обговорення і в ВООЗ, звідти відрядили цілу групу експертів для вивчення невідомої хвороби. Еслі це масове отруєння, то яким чином важкі метали могли потрапити в повітря, воду або їжу місцевих жителів, та ще й в таких великих концентраціях. Уже з'явилося припущення, що всьому виною пестициди, якими обробляють поля, вірніше добавки до цих препаратів.

Коли в пресі піднявся шум, таємничим чином число нових хворих значно зменшилася. Що лише підтвердило припущення, що вся справа в забрудненні навколишнього середовища. Але остаточні висновки ще не зроблені. Вивчення ситуації триває. Єдине, про що однозначно заявили фахівці, хвороба не передається від людини до людини.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело