Історія
Вже 5 років я не відзначаю Новий рік і знаю, як провести цей день з користю

Вже 5 років я не відзначаю Новий рік і знаю, як провести цей день з користю


----------------------------------
Уже п'ятий рік поспіль я не відзначаю новорічні свята. Я не прикрашаю ялинку, і в моєму будинку немає блискучих гірлянд. Я не дарую подарунків і не нарізаю опівночі олів'є. Ні, зі здоров'ям все добре, ніяких депресій і психічних проблем. До речі, і друзі у мене є.
Я вирішила поділитися з вами своїми думками. Можливо, хтось теж почне раніше лягати в новорічну ніч і обійдеться в цей день без шампанського.

Чому я розлюбила Новий рік
За свої роки я святкувала Новий рік по-різному: в поїзді, на море, на дискотеці, на дачі з батьками. Я постійно готувалася до торжества і витрачала багато сил, часу, грошей. У той час я навіть засуджувала своїх батьків, адже не бачила в них ніякого ентузіазму в цей день.

Одного разу у мене просто пропав настрій в цей день. Воно просто зникло в секунді, без видимих ​​причин і логічного пояснення. Вдома все були заряджені новорічним настроєм: ялинка, мандарини, дзвін келихів, феєрверки. Я вирішила, що я якась не така, почала насильно копіювати настрій інших, щоб ніхто не підозрював, що я не хочу святкувати Новий рік. Мені було якось гидко, я ніби зрадила саму себе. Ця ілюзія лише посилила мій стан.
Перший Новий рік без галасливої компанії
Я боялася до певного моменту залишитися в новорічну ніч одна. У мене не було хлопця, друзі відправилися за місто, а батьки поїхали в село. Сувора реальність, яка здавалася мені страшним кошмаром, накрила мене з головою.

А з'ясувалося, що зустрічати Новий рік однієї не так вже й страшно. Я не плакала, що не напилася з горя, чи не сумувала під плаксиві пісні. Я привітала рідних заздалегідь, приготувала собі смачну пасту і розслабилася у ванній при свічках. Саме тоді до мене дійшло, що по-справжньому означає прикмета: «Як зустрінеш новорічну ніч, так і проведеш весь рік». Я прекрасно відпочила в цей день, хіба це не прекрасно?
Переваги такого бойкоту
Знаєте, мені навіть вдалося знайти множин достоїнств в ігноруванні цього свята:

Не потрібно купувати ялинку і дорогі новорічні прикраси.

Не потрібно витрачати багато часу на підготовку і прибирання перед святом. Від цього відчуваєш себе втомленою і розбитою, аж ніяк не щасливою.
Економія грошей. Близько 250 доларів люди витрачають на новорічний стіл. А якщо додати до цієї суми вартість наряду (близько 50 доларів) і різну святкову атрибутику (ще 30), вийде чималенька сума.

Не треба купувати подарунки всім підряд. Коли ми святкували Новий рік всією компанією, мені доводилося витрачати всю зарплату, щоб купити невеликі презенти. За ці гроші можна відпочити десь або купити гарячу путівку.

Новий рік - не такий вже й важливе свято. Краще в цей день подумати про свої досягнення та плани, переоцінити життя і змінити принципи.

Веселитися можна в будь-який день, навіщо для цього чекати Новий рік? З тих пір як я перестала відзначати це свято, я не шкодую себе грошей на нову сукню, радую себе подарунками і купую ікру тоді, коли мені її хочеться.
Але є і один недолік!
Варто відзначати Новий рік чи ні - кожен вирішує сам. Однак багато людей ставляться до моєї позиції дуже дивно, з осудом навіть. Коли я розповідаю про те, що планую відіспатися в новорічну ніч, то мене просто засипають моралями і нетактовним питаннями. Одні вирішують, що у мене проблеми з грошима, інші - що депресія, треті - що я посварилися зі своїм коханим.
висновок
Я не хочу повертатися до старих традицій. Коли з'являться діти, буде і ялинка, і стіл, і Дід ​​Мороз. Моя позиція не зміниться, але вони мають право вирішувати самі. Кожним повинен вирішувати сам, як йому зустрічати новий рік і проводжати старий. Але запам'ятайте одну важливу істину - при бажанні можна будь-який вечір перетворити на свято.

Якщо одного разу ви залишитеся одні в цей день або посваритеся зі своїми друзями, не сумуйте. Кожен день може бути точкою відліку, не варто чекати саме 31 грудня. Дива трапляються не тільки в Новий рік, головне - вірити в це.

Не чекайте конкретного числа, не ставте життя на паузу, живіть в задоволення.

А ви завжди святкуєте Новий рік?
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: