Цікаве
Дами, якщо ви голите інтимні частини свого тіла, терміново прочитайте це

Дами, якщо ви голите інтимні частини свого тіла, терміново прочитайте це


----------------------------------
Корисна інформація!

Жінки видаляють волосся з інтимних частин протягом багатьох років. Фактично недавнє дослідження показало, що більшість жінок повністю або частково видаляють волосся з інтимної зони. Може бути, це нормальна річ, але не багато жінок знають, що є багато ризиків і побічних ефектів від нього.

Головний дослідник Андреа де Марії, вважає, що жінки повинні знати ризики, до яких призведе сбривание волосся. В американському журналі «Акушерства і гінекології» він написав так: «жінки просто не знають про ризики для гоління лобкових волосся». Збривання волосся з інших частин тіла не таке небезпечне, але саме в цій області це так.

У дослідженні говориться, велика частина виручки 87% оплати за інтимну зачіску в салоні краси і 90% дівчат голять лобкові волосся.

Шкіра навколо жіночих статевих органів дуже чутлива і при голінні її на ній можна зробити невеликі рани і дрібні порізи. Багато жінок відчувають свербіж після гоління.

У нас є багато потових залоз нижче талії. Це означає, що область ідеально підходить для росту бактерій. І якщо на шкірі, є невеликі порізи, може трапитися інфекція.

Інша справа, що лобкові волосся є природним бар'єром для хвороб, що передаються статевим шляхом.

Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: