Цікаве
Зараз не бере: 3 причини невразливості до корони

Зараз не бере: 3 причини невразливості до корони


----------------------------------
Існують люди, які не заражаються коронавірусів навіть після безлічі контактів з хворими. Про це розповів директор НДЦ з профілактики та лікування вірусних інфекцій, лікар-інфекціоніст-алерголог-імунолог Георгій Вікулов.
Причому така стійкість зберігається у цих людей навіть коли вони поводяться справді ризиковано - не дотримуються правила індивідуального захисту при контакті з носіями вірусу.

Причиною такої невразливості може бути генетична стійкість - тобто з цим потрібно просто народитися. Друга можлива причина - певний індивідуальний ефект імунної системи. І третій випадок - низьке вірусне навантаження. Цей варіант, мабуть, можна назвати «просто пощастило».

Як зазначає фахівець, в якихось випадках можлива і сума різних факторів. Можливі й інші причини - визначити їх належить в ході генетичних досліджень.

Подібні наукові розробки допоможуть зробити більш ефективним лікування коронавируса. Як приклад Вікулов назвав дослідження, що проводилися в рамках вивчення ВІЛ і гепатиту.

У числі пацієнтів з цими захворюваннями знайшли в підсумку так званих «нон-прогресорів», у яких хвороба розвивалася дуже повільно. І це дозволило удосконалити методики лікування гепатиту.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: