Новини України
Знову почала загрожувати! Звіробій Зеленському - якщо не вб'ють, то ти сядеш

Знову почала загрожувати! Звіробій Зеленському - якщо не вб'ють, то ти сядеш


----------------------------------
Український волонтер, що служить за контрактом ВСУ, громадський діяч і блогер Маруся Звіробій знову розкритикувала висловлювання Президента України Володимира Зеленського щодо заяв, які він робив на початку свого президентства і після року правління. Звіробій вважає, що Зеленський не бажає починати війну за справедливість. Про це вона написала в своєму телеграмі.

думки змінюються
Громадський діяч Маруся Звіробій на прикладі порівняла два інтерв'ю, які Президент України дав різним виданням з інтервалом в часі близько року. Український волонтер в своїй замітці показала, що висловлювання представника влади змінилися кардинально.

Адже в першому інтерв'ю Володимир Зеленський звинувачував тодішню владу в бездіяльності і говорив: «Якщо ти хочеш зупинити війну, ти її обов'язково зупиниш. Я впевнений, що минула влада не хотіла цього робити ».

Пройшов значний проміжок часу і Володимир Зеленський знову дає інтерв'ю, але вже іншому виданню, де за його словами і Україна, і європейські партнери не хочуть війни в Донбасі, але «тільки Росія не поспішає, бойовикам невигідно».

Ця поразка
«Ось прям я вже готова в ті його« вілупаті »очі запитати, що за півтора року так і не знайшли РЕАЛЬНИХ підстав для укладення, а сам Зеленський щодня визнає дії попереднього президента правильними. Так що, ти зелена макака, саджаєш сьогодні людям ??? », - висловила свою думку з приводу цього Маруся Звіробій.

Українська волонтерка написала і то, що в команді Володимира Зеленського вже досить і багато підстав, щоб посадити їх всіх, адже визнання правильності попереднього президента - це вже поразка.

«Чому в тебе Єрмак не сидить з оприлюдненими плівками про те, як він посади в твоєму офісі продає. Чому ТИ своїм тупим наказом не надавав допомогу і вбив військовослужбовця, і не сидиш ??? Я бачу, що у вашій зеленої когорти вже занадто багато підстав для укладення. Ти сядеш Вовка! Я тобі обіцяю, якщо тебе не вб'ють, то ти сядеш! », - знову пригрозила Звіробій президенту.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: