Новини України
Доктор Комаровський про мутації covid-19: хтось нагорі дуже не хоче, щоб ми заспокоїлися

Доктор Комаровський про мутації covid-19: хтось нагорі дуже не хоче, щоб ми заспокоїлися


----------------------------------
Популярний доктор Євген Комаровський, у якого 2,77 млн ​​передплатників на ютубі, висловився про нову мутації кор0навіруса. Раніше повідомлялося про появу на території Великобританії нового штаму вірусу, що викликає COVID-19. Зазначалося, що він поширюється швидше раніше відомого варіанту.

«Минулої доби пройшли під знаком тотальних істерик: нова мутація кор0навіруса, ми всі помремо, крах програми вакцинації, що з нами усіма буде, всім кінець! Тому змушений висловити своє ставлення до всього цього, відповісти на найголовніші питання.

Створюється враження, що хтось нагорі - причому я не знаю, наскільки високо - дуже зацікавлений в тому, щоб ми всі перебували в постійному істеричному стані. Я помітив, як в останні пару тижнів в моїй Україні стало якось менш напружено.

По-перше, тому що захворюваність перестала рости, навіть деяким чином знизилася. Кількість пацієнтів дуже велике, на стабільно високому рівні, але воно не збільшується. Ми стали кожен день чути, що вакцини вже прийшли в цей світ, що там-то і там-то прищеплюють. Ми вже почали будувати якісь плани: може бути, і до нас дійде ця справа, і хтось протягне нам руку допомоги. Ось явно хтось нагорі дуже не хоче, щоб ми всі заспокоїлися.

Тому терміново знадобився новий привід для істерики. Якщо чесно, мені це абсолютно незрозуміло. Давайте подумаємо.
Виникла мутація вірусу. Це що, перша мутація?
Так цих мутацій протягом року вже була сотня! Не кожна мутація говорить про те, що вірус принципово змінюється. Коли створюється будь-яка вакцина, то вона не створюється проти унікального фрагмента молекули або генома вірусу, і ось діє вона тільки на такий вірус і більше ні на який. Зазвичай, коли ми плануємо вакцинацію, суть препарату - вироблення антитіл проти досить стабільного ділянки геному вірусу. Власне кажучи, головне питання: чи вплине ця мутація на ефективність вакцинації. Пряма відповідь - не вплине. І на сьогодні практично всі, хто має відношення до вже створених вакцин - і Pfizer, і Moderna, і Супутник V - сказали про те, що їх вакцини зберігають ефективність, ця мутація на них не впливає.

Наступне питання: ця мутація робить вірус більш небезпечним для людини?
Ніяких даних на цей рахунок немає. Нуль. Тобто вірус не став більш небезпечний, про що нам повідомили. Причому повідомили дуже незрозуміло. Нам повідомили про те, що цей вірус більш заразний, з більшою легкістю передається від людини до людини, навіть точно назвали цифру. Ось прямо він заразний більше на 70%. Як можна оцінити в такий короткий час на такому обмеженому людському контингенті цю велику на 70% заразність і бути впевненим в тому, що мова не йде про якусь специфічну популяції людей, про якихось особливих метеорологічних умовах? Про температуру і вологість повітря? Про те, що в цій популяції міг, врешті-решт, бути один або два суперраспространітеля? Як можна стверджувати прямо зараз, що він суперзаразен? Незрозуміло зовсім.

Вдумайтеся самі: якщо нам кажуть, що ця мутація є в Великобританії, в Голландії, в Данії, в Австралії, то чому треба закрити Великобританію, але не закрити все інше таким строгим чином?

Тобто, знову-таки, напрошуються сумні думки про те, що кор0навірус кор0навірусом, а політика політикою.

Про те, що є якісь явища, які ми з вами, люди прості, не розуміємо. Але як і раніше, як я багато разів і повторював, все кор0навірусние рішення не стільки медичні, скільки політичні », - сказав доктор Комаровський.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓