Знаменитості
Вu тiлькu пoгляньтe нa цe! 3 зарплатою у 18 млн. грн акторка зі «Слуги народу» стала консультанткою Зеленського

Вu тiлькu пoгляньтe нa цe! 3 зарплатою у 18 млн. грн акторка зі «Слуги народу» стала консультанткою Зеленського


----------------------------------
Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі «Слуга народу», стала консультанткою Офісу президента Володимира Зеленського з питань вірусології та отримала з бюджету держзамовлень на 18 млн грн.
Про це повідомляє видання УНН. Психологиня Зеленського із серіалу «Слуга народу» Обертинська заробляє мільйони на «ковідних» закупівлях.

Журналісти знайшли епізод у третій серії першого сезону серіалу, де главу держави Василя Голобородька, якого грає Володимир Зеленський, знайомлять із президентським психологом.

«Анна Петрівна – ваш психолог», – представляють у серіалі Зеленському Оксану Обертинську в її епізодичній ролі без слів.
А вже навесні 2020 року, в розпал пандемії COVID-19, почалася стрімка кар’єра акторки як експертки-вірусологині МОЗ і консультантки Офісу Президента з протидії коронавірусу.

Після старту успішної державної кар’єри у сфері протидії COVID-19, у липні Оксана Обертинська заснувала «Центр молекулярних технологій», який до кінця року за спрощеною процедурою отримав державних замовлень від обласних лабораторій і медичних установ на 18 млн грн. Причому її компанія поставляє в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори й інші товари саме «ковідного» напряму.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: