Новини України
Щойно в прямому ефірі – він звернувся до Зеленського. Фірташ в аyтi – Пoчaлoсь. Прoгнaтu з країни і відібратu все

Щойно в прямому ефірі – він звернувся до Зеленського. Фірташ в аyтi – Пoчaлoсь. Прoгнaтu з країни і відібратu все


----------------------------------
Команду Володимира Зеленського закликали натиснути на олігархів. Таку заяву в п’ятницю, 22 січня, в ефірі телеканалу НАШ зробив політолог Олександр Лазарєв, пише видання “Вести”.
“У вас же влада в руках, та візьміть ви цього Фірташа і всіх інших, так виженіть з країни; заберіть, дайте народу. Вас же обрали, у вас же все є”, – звернувся до команди Володимира Зеленського політолог.
Варто зазначити, що монопольне становище на ринку газу зберігає група облгазів “Регіональна газова компанія”, яка контролює 70 відсотків ринку і пов’язана з олігархом Дмитром Фірташем.
Ціни на газ в Україні формуються залежно від вартості блакитного палива на європейських хабах за попередній місяць. Отже, ціна на січень – на основі вартості за грудень. При цьому є суттєвий простір для спекуляцій. Адже якщо постачальник придбав газ, приміром, влітку минулого року, коли були дуже низькі ціни, у рахунках для споживачів вказується актуальна ціна для європейського ринку за грудень, коли ціни зросли.
“Проти тарифного геноциду!”, “Тарифи ЖКГ – пограбунок українців”. З такими написами у деяких регіонах України люди вийшли на протести. Зокрема, на Полтавщині та Харківщині у неділю, 10 січня, мітингувальники перекривали рух трасою Київ-Харків, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів. З 1 січня 2021 року доведеться значно більше платити за електроенергію, тепло, газ та його постачання.
Дмитро Фірташ з 2014 року перебуває в Австрії. В Україні ж його бізнес-діяльність процвітає. Основні сфери інтересу компанії Group DF – азотний, титановий, газовий бізнес і ЗМІ.
Нагадаємо, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ був заарештований в Австрії 12 березня 2014 по запиту влади США. Українського бізнесмена звинуватили в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в $ 18,5 млн хотів отримати дозволи на видобуток титанової сировини в Індії для подальшого продажу готової продукції в США.
У лютому 2017 року було прийнято рішення про допустимість екстрадиції бізнесмена, але в грудні суд Австрії вирішив переглянути вердикт про екстрадицію Фірташа в США.
У червні 2019 року Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію Фірташа в США.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: