Новини України
Всеукраїнський cкaндaл! Рoзкpuтo нaйбiльшy прoблeмy в Прeзuдeнтa, Зeлeнcький піде у вiдcтaвкy

Всеукраїнський cкaндaл! Рoзкpuтo нaйбiльшy прoблeмy в Прeзuдeнтa, Зeлeнcький піде у вiдcтaвкy


----------------------------------
Президент Володимир Зеленський може достроково піти у відставку через депресію.Таку думку озвучив відомий астролог і політичний експерт Влад Росс, передає Главред.
Він припустив, що 2021 рік стане найскладнішим для Володимира Зеленського, а ризик залишити посаду буде найбільшим.Росс також додав, що якщо Володимир Зеленський втратить президентський пост то, швидше за все, це буде добровільне зречення, або – через загрозу життю.
«Велике питання – чи втримається Зеленський у влади в 2021 році. Це буде складно зробити, оскільки Сатурн, планета великого нещастя, повалення і великих труднощів, з’єднається з Сонцем, планетою, пов’язаною з королівським і президентським правлінням, в день народження Зеленського, 25 січня, і буде залишатися цілий рік у Водолії», – припустив астролог.
За словами експерта, Володимир Зеленський — водолій, тому в 2021 році «для нього все це – гірше не придумаєш». 
«…2021-й – це найскладніший рік, коли ризик покинути пост буде найбільш великий. Не виключаю, що в цей час у нього може початися депресія, за якою послідує добровільна відставка», – резюмував політичний експерт у спілкуванні з журналістами. 
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: