Новини України
Теpмiнoв0! 0лiгаpхu в шoцi, мaйдaн не зупuнuтu. 3еленського підкосuло. Людeй вже не зупинити! К0болєв ледь добіг до кабінету – іcтеpикa.

Теpмiнoв0! 0лiгаpхu в шoцi, мaйдaн не зупuнuтu. 3еленського підкосuло. Людeй вже не зупинити! К0болєв ледь добіг до кабінету – іcтеpикa.


----------------------------------
Ось вам типова українська історія: як Вітренко заплутався між відповідальним соціалізмом і вільним капіталізмом.
Про це пише журналіст і блогер Юрій Романенко на своїй сторінці у Фейсбуці.
Верховна Рада вкотре кинула Юрія Вітренка, не давши необхідної кількості голосів за призначення його на посаду першого віцепрем’єра.
Проблема Вітренка в тому, що у своїх спільних з Офісом президента спробах призначення на пост першого віцепрем’єра він так і не визначився, хто він – ринковик чи соціаліст.

З одного боку, Вітренко втягнувся у гру під назвою “Зменш ціну на газ для населення”, в яку йому запропонував пограти Офіс президента. Зеленський ще сам не розуміє, як йому у найближчому майбутньому відгукнеться вся ця історія з ручним обмеженням тарифів, яка зрештою закінчилася пшиком. А ось Вітренко мав би чудово розуміти. Тому що якщо ти адепт ринку, то ти не маєш підтримувати всі ці історії з державним регулюванням ціни і розповідати про соціальну державу, яка у прагненні захистити український народ мала обмежити ціну на рівні 6,99 грн за 1 м3. А якщо ти соціаліст, то тоді не розповідай, чому українці не мають права взимку отримувати газ за літніми цінами, коли твій експартнер Коболєв закачав у газові сховища дешевий газ ще влітку і монопольно сидить на приблизно 16 млрд кубів дешевого газу українського видобутку на рік і намагається продавати його взимку за ціною, втричі дорожчою. Тут, як то кажуть, треба або хрестик зняти, або труси надіти.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: