Новини України
Вcтaвaй, cтрaнa oгрoмнaя! Щойно Рaбiнoвuч влaштyвaв iстeрuкy  і тiлькu щo  зaспiвaв

Вcтaвaй, cтрaнa oгрoмнaя! Щойно Рaбiнoвuч влaштyвaв iстeрuкy і тiлькu щo зaспiвaв


----------------------------------
Вадuм Рабіновuч емоційно обурuвся з трuбунu Верховної Радu через санкції протu телеканалів, підконтрольних представнuку цієї ж політuчної сuлu Віктору Медведчуку.
Під час пленарного засідання 3 лютого, яке транслювалося на офіційному YouTube-каналі парламенту, він зірвався на крик і навіть заходився співати радянську пісню про Другу світову війну (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).
“Ви не заткнете нас вбивствами, заборонами каналів, терором. Ми ініціюємо процедуру імпічменту президента Зеленського! Сьогодні фашизм в Україні отримав свій колір – зелений! Але як наші батьки та діди свого часу зупинили і перемогли фашизм, ми, їхні нащадки, зробимо те ж саме і переможемо! Но пасаран – фашизм не пройде! І ви всі загинете, бо ви – диявол, фашистський диявол! Вставай, страна огромная!” – прокричав Рабінович.
Нагадаємо, що інші українські політики також вдавалися до співів у недоречні для цього моменти. Наприклад, колишній мер Києва Леонід Черновецький колись під час публічного виступу заспівав фрагмент російської пісні “Любимая моя”.


↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: