Новини України
Щойно в Україні, ще одна сeнсaцiя! Цього разу cкaндaльнuй суддя Павел Вовк

Щойно в Україні, ще одна сeнсaцiя! Цього разу cкaндaльнuй суддя Павел Вовк


----------------------------------
Віталій Шабунін – НАБУ примусово доставить Голову ОАСК Вовка в антикорсуд.
Суддя Вищого антикорупційного суду Андрій Біцюк задовольнив клопотання НАБУ щодо примусового приводу до суду голови Окружного адмінсуду Павла Вовка.

Денис Бигус – Антикорсуд дозволив НАБУ примусово доставити Вовка до суду. Такі часи цікаві… А ввечері що? Татарова звільнять?
Що було раніше: 5 січня суддя ВАКС Андрій Біцюк відмовився застосувати примусовий привід судді Вовка, який ігнорує засідання, до Антикорупційного суду.
А 6 січня цей же суддя відмовився продовжувати розслідування кримінального провадження щодо створення злочинної організації і захоплення влади, у якому фігурує голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк.
Про те, у чому підозрюють суддів, читайте в матеріалі УП “Вовчий суд” у голосах. Хто засвітився на плівках НАБУ з Окружного адмінсуду
Передісторія:
26 липня 2019 року стало відомо, що НАБУ та ГПУ обшукують Окружний адміністративний суд Києва. Пізніше правоохоронці розповіли, що розслідують справу про втручання керівництва Окружного адмінсуду в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та організацію прийняття завідомо неправосудних рішень. За версією слідства, голова Окружного адмінсуду Павло Вовк хотів уникнути кваліфікаційного оцінювання і для цього “почав створювати штучні перешкоди у діяльності окремих членів ВККС”.
НАБУ також оприлюднило записи розмов нібито суддів ОАСК, які фігурують у справі про втручання суду в роботу інших органів влади.
У відповідь суд заявив про тиск. А голова суду Павло Вовк сказав, що опубліковані записи – брехня.
30 липня 2019 року Вовка і ще трьох суддів викликали до ГПУ, щоб вручити підозри і допитати. ГПУ також викликала на допитуповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову та голову Державної судової адміністрації Зіновія Холоднюка, які фігурують на оприлюднених записах.
У листопаді 2019 року судді Шевченківського суду столиці відмовилися продовжити строки досудового розслідування у провадженні щодо так званих “плівок Вовка”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: