Новини України
Невже Президент не р0зуміє, що все це з часом проходuть. Сказатu що я в шoцi, нічого не сказатu - Мaрчeнкo

Невже Президент не р0зуміє, що все це з часом проходuть. Сказатu що я в шoцi, нічого не сказатu - Мaрчeнкo


----------------------------------
Українська популярна телеведуча і журналістка Оксана Марченко опосередковано висловилася про санкції, введені проти телеканалів її чоловіка Віктор Медведчука. Так, на своїй сторінці в «Інстаграм» знаменитість опублікувала картинку з віршем, при цьому, не стала нічого говорити в описі публікації.

Відзначимо, на оприлюдненому зображенні був вірш: «Був блиск і багатство, могутність трону. Всесвітня слава, хвала і пошана … І було кільце у царя Соломона. На ньому був напис: «І це пройде».
Можливо, своїм постом, Марченко висловилася про правління президента України Володимира Зеленського, який, в свою чергу, ввів санкції проти проросійських каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK.
Примітно, що багато підписників Марченко стали підтримувати її, вказуючи, що вони сильно засмутилися, дізнавшись про санкції. «Дуже шкода, що наша Україна перетворилася на тоталітарну маріонеткову недодержаву, закони не працюють, свобода слова знищена, люди голодують», «Я засмутилася, що мої улюблені канали закрили, сподіваюся це все пройде», «Вранці прочитала новини і отетеріла.

Такого беззаконня я не очікувала. Чорне називають білим, підміна понять …. Задзеркалля якесь »,« Оксана, ми з Вами !!! Ми Вас підтримуємо! » «Перемога буде обов’язково на вашому боці», «Є люди, корону яким хочеться збити лопатою ….», «Оксаночка, все буде добре! Всі розсудливі люди розуміють, що це маячня і знущання », – писали люди.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: