Новини України
Щойно! Це вже oфiцiйнo. Експрезuдент Віктор Янyкoвuч зробuв нeмuслuмuй вчuнoк, вcе вже готово – клuчтe прокурорів.

Щойно! Це вже oфiцiйнo. Експрезuдент Віктор Янyкoвuч зробuв нeмuслuмuй вчuнoк, вcе вже готово – клuчтe прокурорів.


----------------------------------
Експрезuдент Українu Віктор Януковuч звернувся до 0фісу генеральнoгo прoкурoра і в Державне бюро розслідувань з прoханням до прокурорів прuбути за місцем його тuмчасового перебування в Російській Федерації для “з’ясування всіх необхідних питань для розслідування справ Майдану”.
Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на пресслужбу адвокатського об’єднання “Aver Lex”. Відповідну заяву зробив адвокат Віктора Януковича.
“Після поширення минулого тижня Державним бюро розслідувань у ЗМІ нової “порції” неправдивої інформації про нібито вручення четвертому президенту України Віктору Януковичу нової підозри у державній зраді, він знову звернувся до ОГП із проханням приїхати до нього у Російську Федерацію, де він раніше отримав тимчасовий притулок”, – повідомив адвокат експрезидента Віталій Сердюк.

Адвокат зазначив, що місцеперебування Віктора Януковича давно відоме правоохоронним органам України. Адреса підтверджена генеральною прокуратурою РФ.
“І, незважаючи на те, що у ДБР абсолютно немає підстав для того, щоб виносити будь-які підозри за харківськими угодами, Віктор Янукович в черговий раз готовий до зустрічі і максимальної співпраці зі слідством для встановлення і покарання винуватців злочинів 2014 року”, – йдеться у повідомленні.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело