Знаменитості
Зaплaкaнa Наталiя Могилевська поділилася своїм бoлeм: “Світла пам’ять…”Плaчy… І досі не вірю, що його вже немає

Зaплaкaнa Наталiя Могилевська поділилася своїм бoлeм: “Світла пам’ять…”Плaчy… І досі не вірю, що його вже немає


----------------------------------
Відома українська співачка Наталія Могилевська розповіла про свій біль у день смерті друга
Співачка Наталія Могилевська на своїй сторінці в Instagram поділилася з шанувальниками своїм душевним болем, який вже нічим не можна виправити. Співачка згадала про свого друга Андрія Кузьменка, якого не стало шість років тому, і показала архівне відео з Кузьмою Скрябіним, пише Politeka.net.

Наталя Могилевська завжди з особливою теплотою і сумом відгукувалася про колегу і друга Андрія Кузьменка, знайомого шанувальникам як Кузьма Скрябін. І незважаючи на те, що співака вже немає в живих шість років, його подруга щороку згадує про нього в день його смерті. Цього разу вона поділилася архівними кадрами, знятими ще під час існування проекту “Шанс”, де Кузьма і Могилевська разом працювали.
На відео Андрій Кузьменко на звукозаписній студії намагається заспівати відомий хіт Могилевської “Місяць”. Співак в навушниках повільно починає співати, намагаючись надати своєму голосу ніжність і чуйність, але у нього не виходило, тому йому на допомогу прийшли його друзі і в підсумку вони разом почали кричати і сміятися, перетворюючи ліричну композицію в “рок-хіт”
Наталя Могилевська з ніжністю згадує про ті моменти, відзначаючи, що їй зараз так не вистачає такого щедрого і хорошого друга з великим серцем.
“Як же мені не вистачає тебе, мій друг! Моя щедра Душа! Моє велике, красиве, добре серце!”,- пише Наталія Могилевська.
У коментарях шанувальники приєдналися до спогадів Могилевської і написали слова скорботи за відомим співаком.
“Ти назавжди в наших серцях”, “Він завжди залишиться для нас веселою людиною з великим і добрим серцем”, “Світла пам’ять”, “Так, бракує нам людини з великим серцем, з вдалими жартами, не вистачає живої його пісні. Завжди плачу коли чую його голос”, “Ми всі за Кузьмою сумуємо, хороша людина”, – написали фоловери.

Варто відзначити, що співачка багато років працювала зі Скрябіним у проекті “Шанс”, де вони разом готували талановитих українців до виступу на великій сцені. Могилевська і Кузьма навіть записали разом жартівливу пісню “Ти мені не даєш”, гостювали один у одного і дружили навіть незважаючи на розбіжності і сварки.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: